Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy önfejű embernél lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy önfejű embernél lehetséges, hogy újra beleszeressen abba, aki fájdalmat okozott neki?

Figyelt kérdés

A volt barátommal szétváltunk, a kapcsolat első hetében megcsaltam, ő megbocsájtott, utána rájöttem, ő kell. De az exem nem hagyott minket békén, zaklatta barátomat, így barátom elhagyott, mert távkapcsolatban nem bírta exemet.


Mondtam neki a szakítás után pár hónappal, hogy szeretem, akkor többet beszéltünk, de utána mondta, hogy legyünk csak barátok. Utána nem beszélt velem, flegma volt, bosszantottam, szinte utált. Amikor tudtam vele beszélni, mondtam neki, hogy már én sem szeretem, de utána sem beszélt velem többet.

Most keresett meg újra, kb 2 hónap után. És újra hasonló stílusban beszél velem, mint mielőtt összejöttünk. Hülyéskedik, szívat, stb.


Nem tudom eldönteni, hogy esetlegesen van-e még esélyem nála. Tisztában vagyok, hogy nagyon megbántottam, és ő eléggé a szívén viselte a dolgokat. Ha szimplán gondolkoznék, azt mondanám, esélyem nincs, ő úgy fogja fel, hogy haverok vagyunk, játszunk, beszélgetünk, de soha többé nem akar belémszeretni.


Viszont álmodozó típus vagyok, és úgy gondolom változtam is. Soha többé nem lennék olyan határozatlan, mint akkor. Akkor az is közrejátszott, hogy az exemmel 5 éve együtt voltunk, velem volt, amikor apukám meghalt, és a szakítás után, és hogy sírva jött viszsa hozzám, miközben én barátommal voltam, megviselt.

De barátom (volt) ezt nem tudja, vagy nem hiszi el. Álmodozó típus révén, úgy gondolom, talán még lehet esélyem, hisz minden ember változik, és neki én voltam az első barátnője, talán még kötődik hozzám.



Ti mit gondoltok? Mondjátok, hogy lehet még ebből boldog párkapcsolat. Hogyan tudom neki megmutatni, hogy szeretnék vele lenni, és soha nem tenném ugyanazt, mint akkor?


2011. jún. 12. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Pff nem.is egyszer es mindig tagadja..de külomben van olyan is amikor van egy.lanynak pasia de külomben meg mindig tetszik beki az elozo pasija aki ugxe fajdalmat okozott neki!!
2011. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha a srácnak van esze akkor nem kockáztat meg veled egy kapcsolatot, 5 éves exxel a hátad mögött akivel megcsaltad. persze attől még van nála esélyed de ehez maxi kedvesnek kell lenned és kissé leereszkedőnek (remélem belátod). Ha összejöttök valószínűleg sokáig gyanakvó és féltékenykedő lesz, erre is érdemes felkészülni.


Azért bunkó veled mert megaláztad és két lábbal tapostad a férfiúi büszkeségét, mit vársz? A legrosszabb az amikor félrekettyintesz és kicsit ilyen "hát ez nem volt jó, ő mégis jobb" feelinggel visszamész... ha jól értelmezem pont ez történt.

2011. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg kiheverte és lehet hajlamos újrakezdeni.Óvatosan ugyan hogy ne ess nagyot de szerintem meg lehet próbálni.
2011. jún. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!