Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális lányt? Hol vannak ők?

Figyelt kérdés
Hol találok egy olyan lányt aki nemcsak bulizni akar mindig, nemcsak a legmenőbb alakokkal lógni, hanem néha sétálni, beszélgetni, összebújni stb. 20éves vagyok, nem vagyok egy itthon ülő típus, szeretek szórakozni, de valahogy nem sikerül egy értelmes lányt sem találnom. Volt már több barátnőm, de ahogy látom mostanában a csajok a vasalthajú, rózsaszínpólós csávókra buknak. Ilyen én soha nem leszek. Hol lehet értelmes lányokkal ismerkedni?? 20F
2011. aug. 21. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
elviszik őket az idegen hatalmak és tesztelgetik őket sajnálom de ez van
2011. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
facebook
2011. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

21.századi nők..


inkább megdöglök egyedül minthogy ilyenfélével éljem le az életem..


thumbs up if u like it ;)

2011. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
facebook-> LOL XD
2011. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

amúgy biztos mi vagyunk ám kevesebben. tök elszomorító hogy egy olyan világban kell élnünk ahol a kisebbség a tartozik a "normálisabb" félékhez

17f

2011. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Naaa kikérem magamnak...rajtam nem kísérleteznek:P és igen én szeretek sétálni, beszélgetni, a barátaimmal lenni, és nem szeretem az olyan bulikat, ami arról szól, hogy igyuk le magunkat, mindezt 17 évesen.

Azért titeket sem lehet ám egykönnyen megtalálni:S mármint én errefelé csak a "hajvasalós, rózsaszínpólós csávókkal" futok össze:S

2011. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez szerencse kérdése,én pont most vagyok tul azX. traumán.A facet felejtsd el,mégha ezért sokan le is hurrognak.Mert az olyan mintha az lenne a kérdésed,hogy hol lehet sok pénzed? Valki meg azt válaszolná a lotton.Én kicsit idösebb vagyok nálad van némi rutinom csaj ügyben,de mindig arra jövök rá,hogy valami nem stimmel velük.Megjegyzem imádom és szeretem a női nemet,leket,de óvatosan kell velük bánni,mert furcsák,megfejthetetlenek.Magam ellen beszélve mondom,távolságtartóan okosan kell őket megközeliteni és szerintem (ma már legalábbis így gondolom) szeretni kell őket,de hosszabb ideig nagyon nehéz velük együtt.Idézőjelbe és zárójelbe,valahogy az az érzésem,mint amikor a 38. cipőt akarják megvenni,de csak 5-öt használnak,ez se normális és érthetetlen is,de ehez fogható a kapcsolatbeli viselkedésük is.Bocsánat minden nőtől,aki érzékeny,mert szeretem őket,de ez van.SZERINTEM
2011. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
legutóbbi válasz a legjobb:)
2011. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
legigazabb az egész közül, 18/L-ként gondolom, szerintem hülye a kérdés, hogy nincsenek normális lányok, nagyon is vannak:))
2011. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
héé, a 38-as cipő metaforát nem értettem, magyarázd el;))
2011. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!