Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok egy ilyen fiút? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok egy ilyen fiút? Túl sok elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés
Otthon ülős bújós,romantikus,igényes,nem bunkó,figyelmes,megbízható,családcentrikus.És persze nagyon szeressen.Furcsa igényeim vannak?Szerintetek találhatok ilyen fiút?
2011. júl. 1. 21:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:

Az otthonülősön kívül,én egyezek ezzel.Mert 1-2 hetente én koncertekre,vagy haverokkal csocsózni eljárok.


Barátnőm mégsem becsült meg(:

A bunkó partiarcok azok jobbak 10/9 csajnak.

2011. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van ilyen fiú, aki ennek a profilnak teljesen megfelel.

Hogy furcsa igényeid vannak-e? Igen. A nők többsége azt várja el egy fiútól, hogy legyen férfias. Te azt várod el, hogy legyen papucs...

2011. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen fiúk valahol, elrejtve. Csak ők meg azt gondolják, hogy jaj ők nem kellenek senkinek csak a rossz fiúk meg a gazdag fickók'. Ezért is lesz nehéz az ilyenre találni. De ne add fel. Mert léteznek.
2011. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
100%

Tuti vannak ilyen fiúk, nem lehetetlen feladat.

A férjem is ilyen. :)


Én sem hittem, hogy találok ilyet és mégis összejött...

2011. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven találhatsz, csak nem a megszokott helyeken kell keresni.
2011. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:

Igen, én is ilyen vagyok. Bár hogy romantikus mennyire vagyok, azt nem tudom, mivel barátnőm még nem volt. De minden más jellemző rám.

21/f

2011. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim válasza:
hát én mondhatni ilyenvagyok,csak nemkicsit válogatós lánytéren :) 2hónapja lett vége az eddigi legkomolyabb kapcsolatomnak ami több mint 3évig tartott 22/f
2011. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%

nekem pont ilyen pasim van, és én nagyon imádom... az ilyen stílusú pasik ált. önbizalom hiányban szenvednek, mert azthiszik, a kutyának se kellenek.. pedig milyn jó is az ilyen pasi... am ez nem papucsság.. annyi hogy tényleg ne legyen otthonülő (ezt nemtom miért írtad bele, ettől eltekintve, sok ilyen pasi van a világon, csak el vannak rejtve, de aki keres, az talál :))


pussz: egy olyan lány, akinek fantasztikus pasija van XD

2011. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:

Sonata90, szurkolok Neked, s szívből kívánom, hogy találd meg a Társadat!

Nekem ez néhány napja sikerült (ezelőtt nem volt még barátnőm), nem mellesleg én is ilyen fiú vagyok, amilyenről a kérdező ír.

Szóval nem lehetetlen, de azt nem lehet előre megjósolni, hogy mikor találnak egymásra az emberek.

2011. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
Köszönöm a jókívánságot! Örömmel tapasztalom, hogy még vannak olyanok, akik nem nézik le a hozzám hasonló típusú embereket (mint pl. Te is utolsó kommentelő, vagy épp a kedves kérdező). Remélem igazad lesz, és megtalálhatom végre azt a személyt, aki egyszer majd társam lesz! De van bennem félsz is, mert egy-két alkalommal megkaptam már azt is egy-egy lány ismerősömtől, hogy túl komoly vagyok. (Ezalatt azt értem, hogy nem bírták elfogadni, hogy 20-21 éves létemre nem vagyok hajlandó egy 15 éves hülyegyerek szintjén viselkedni...). Az ilyenek azért kicsit visszavetik a bizalmamat, de talán lesz majd valaki aki elfogad ilyennek.
2011. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!