Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a szerelemmel kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szerelemmel kapcsolatos idézetek vannak? Tudom, hogy rengeteg van, de nem találok olyat, ami rövid (pár sor), aranyos, de nem az a nagyon nyálas, és nem vers.

Figyelt kérdés
A barátomnak lenne, 19/L vagyok, már 2 éve együtt vagyunk. Csak szeretnék valami kedveset :)
2011. febr. 8. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:

"Fogom a kurrvát és seggbe lököm,

Ütközésig lököm a tököm "

2011. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Cuki XD
2011. febr. 8. 17:59
 3/8 A kérdező kommentje:
És ráadásul lány vagyok :)
2011. febr. 8. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
tényleg :D
2011. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nembaj jó lesz ez is neki!
2011. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, és esetleg valami kedvesebb? :D
2011. febr. 8. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy érzés mi fogva tart, szeretlek ezt tudnod kell, míg élek légy velem! Tőled szép lett az életem, veled minden olyan jó, csak érted létezem!
2011. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez tényleg szép:) Mondanátok még?
2011. febr. 8. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!