Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy néz ki, hogy megszívtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki, hogy megszívtam, ti mit mondotok?

Figyelt kérdés

Legjobb spanom csaja, rám mozdult. Az a gáz hogy baráti társaságban, mindenki észrevette kivéve én. Nem azért meg ennyire hülye vagyok, hanem mert nem gondoltam volna ezt, és nem gondoltam erre. Osztársam a lány. Kiránduláson, bebasztunk, aztán osztársak, fogadta, hogy lesz-e valami köztünk, de majdnem lett, csaj durván bedobta magát, de én itt hagytam. Én voltam olyan korrekt, hogy spanomnak megmondtam, hogy mi volt. És azt hiszi, hogy volt valami. Pedig nem... Azóta sem csipáz, csak felületesen, de ugyan úgy lógunk. Ezek után, spanomnak, hirtelen lett még 3-4 csaja. És a lány, megtudta, szakítottak, majd 3 durva hónap után, bedobtam a derekam a lánynak. De ahogy mi össze jöttünk, 6hónapon keresztül csalt a spanommal. És mikor többször azon kaptam őket, hogy nyalják egymást, a lány kiröhögött, hogy durván, orvosra szorulok, a paranoiám miatt. Csak képzelődök. És már csak azért maradtam vele, hogy jól megsirassam, és kiba*sszak vele, de mire már sikerült volna, jobban beleszerette. De a lelkifurdalása miatt, elmondta. És azt mondtam neki, "lehet hogy k*urva vagy, de az én k*urvám vagy!" Szó szerint ezt benyögtem neki... De minden ugyan úgy megy tovább, azzal a kivétellel, hogy most nem csal. De nem kapok tőle szinte semmit. Se érzelmileg se fizikailag. Ha elvesznék, vagy meghalnék, nem venné észre. Ha nem keresem, nem keres, szinte kedves szava nincs hozzám...

Mit tegyek? Dobjam, vagy ne dobjam?


Tudom, hatalmas barom vagyok, hülye, és még sorólhatnám. Szóval ezt már nektek nem kell leírni...:/ De ha van kedvetek, akkor csak nyugodtan. De léci mellette kérek pár jó tanácsot, és ha lehet fejtsétek ki kérlek!


Köszönöm!


2011. aug. 21. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Dobd és valahogy alázd meg de ge.cire ex csaj fotot rakj napiszarra vagy nem tom
2011. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát erre nem tok mit mondani :L De ezzel nem lehet mit kezdeni se szóval hagyd a sorsra
2011. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
76%
napiszarra??? ne legyél smucig. bérelj neki óriásplakátot! :D
2011. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Mekkora arc vagy! :D komolyan.

menj el buliba, vagy valami helyre, te is csaljad meg párszor, szerezz be egy másik nőt, aztán vele is hátha komolyodik a helyzet.

Szerintem a csaj csak pofára ejtve érzi magát, ezért akar veled is kihúzni, mert szemétkedik. Szóval ejtsd csak jobban pofára,

2011. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendben! Megfogadom. :) Köszi:)
2011. aug. 21. 23:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is dobd de azért az internetre ne tedd fel. az már nagyon durva. vhogy égessétek be a barátai vagy egy nagy közönség elött.
2011. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Solarian ***** válasza:
52%
Gyújtsd fel! Tűzre a boszorkánnyal!
2011. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Ez lehet belőle, ha valakit nem használtok rendeltetésszerűen.
2011. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ige jo nagy hülye vagy hogy hagyod ezt menj keres vki mást magadnak aki tényleg szeret
2011. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hailey13 ***** válasza:
100%

fhuu.

egyébként a spanod is egy kib*szott mocsok, amiért ezt tette veled. gondolj bele: te visszautasítottad a lányt amikor együtt jártak, ő meg ennyire tisztel téged. a csaj meg egy r*banc, ennyi. szerintem egyszerű a válsz: nézd te is levegőnek. ne keresd többet.

vagy ha nem bírod ki, oszd ki rendesen.:)

amúgy meg nem vagy hülye!

15L

2011. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!