Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha a barátnőtök megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtök megkérdezi egy nagyon szép nőről (akár híres akár az utcán) hogy szép-e ti mit mondotok? és ha azt kérdezi, hogy szebb-e nála? (és tényleg sokkal szebb)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Azt hazudom h nem tetszik ő sokkal jobb.Ebből nincs harag és vita.Magamban meg azt gondolok amit akarok.
2009. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szép lány, de nekem te vagy a legszebb.


például ezt:D

2009. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

én azt, hogy ilyeneket ne kérdezzen. Ez jóformán csak provokálás, hiszen úgyis azért kérdi, mert tudja hogy szebb lányról van szó, és akkor hiába válaszol akármit a fiú, a lány azt gondolhatja hogy hazudik, csak jópofizik, vagy őszinte és akkor meg megsérti.

Ilyet szerintem inkább jobb nem kérdezni.

Max ha a lány rámutat egy másik lányra hogy milyen szép és akkor egyetértek vele, vagy azt mondom hogy "te jobban tetszel".

Tőlem barátnőm ilyet nem kérdezett még, és nem is örülnék ha ilyet kérdezne, mert nem tudnék mit írni a fentebb leírtak miatt, mert félek hogy ígyis úgyis csak megsérteném.


18/f

2009. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nemértem mértnem lehet a igazat mondani . :/ én elvárom a barátomtól hogy mondja ilyenkor is az igazat, ha tetszik neki akkor tetszik mondja meg nem harapom le a fejét . :) olyat meg nem kérdeznék hogy szebb e nálam , ha tudom hogy igen , nem vok hülye , nem akarok rosszat magamnak :) 17/L
2009. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem szokásom hazudni, ilyen szituációban sem, így azt mondanám, hogy szép. Miért is kéne azt mondani, hogy nem az, ha az? A barátnőmnél szebb nőt még nem nagyon láttam, így a második kérdésre pedig nem lenne a válasz de az nem is hazugság lenne.
2009. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom megmondja ha kérdezem. :) És én örülök, hogy őszinte és sosem sértődtem meg emiatt. Tisztában vagyok azzal milyen vagyok, meg az értékeimmel. Másfelől tudom, hogy engem szeret. :)
2009. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem előfordult, hogy a barátnőmmel együtt mondtuk egy csajra, hogy nagyon csinos és szép, kitárgyaltuk milyen a feneke, cicije stb.

Ő is megnézi a pasikat, ahogy én a csajokat, nem vakságot hanem hűséget esküdtünk. :)


Ha megkérdezi, hogy szebb-e nála akkor én azt szoktam mondani neki, hogy "lehet, hogy szép, lehet, hogy szebb, de nekem nem ő hanem Te kellesz!"

Nálam legalábbis így megy, mert mi az érzelmeink miatt (is) járunk egymással nem csak a külsőnk miatt.

Nekem ő a testi-lelki párom, senki másra nem vágyom (már több, mint 3 éve).


23/F

2009. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám, hogy szép, őszintén! :)

De ha azt kérdezné, hogy szebb-e nála, azt válaszolnám, a barátnőmnek, hogy "nekem Te vagy a legszebb, beléd vagyok szerelmes, nem érdekel senki más."

Általában pedig így is vagyok ezzel. Ha beleszeretek valakibe, tényleg nem érdekel senki más.


Tudom, fura ezt pasitól hallani. Sajnos az a tapasztalatom, hogy ezt nem is annyira értékelik a nők, vagy csak én próbálkoztam eddig éretlen lányokkal? Hát, nem tudom. :)


19/F

2009. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
19/F: ha 16-17 korú csajoknál próbálkozol csak szólok, hogy kb. 80%-uk még nagyon éretlen. :D Legalábbis az osztályomban. :D
2009. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy taktikám ennek a kezelésére, az elején beválik, később már nem elég, de kezdetnek nem rossz:

nem szólok semmit, csak ránézek a páromra, mosolgyok rá, aztán lassan, határozottan érzékien megcsókolom. mindent úgy 15-20 mp alatt. később már átlátnak a szitán, hogy nem akarok hülyeséget mondani :(

2009. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!