Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes egy lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes egy lánynál próbálkozni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy lány barátom (17 éves), aki iránt egy nagyon erős szerelmet érzek már egy ideje. Erről már volt is szó köztünk, de ő mindig azt válaszolta hogy maradjuk inkább barátok ne rontsuk el azt a nagyszerű barátságot ami köztünk van egy ilyen dologgal , de én attól félek hogy épp az fog menni a barátságunk rovására ha nem teszünk egy próbát. Ezért is szeretnék kérni tőletek egy kis segítséget elsősorban lányoktól a döntésben hogy, törődjek bele a barátságba vagy folytassam tovább hogy elérjem a célom. Ti hogy állnátok hozzá egy ilyen közeledésnek. Még egyszer hangsúlyoznám én nagyon komolyan érzek iránta.
2011. aug. 22. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Addig nem lenne ez gond, ameddig nem jelentette volna ki nyíltan, hogy nincs esélyed.. Ez tényleg azt jelenti..:S Sajnálom.
2011. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bármennyire is komolyan érzel irányába, ő burkoltan a tudtodra adta, hogy nem... Ugyanebben a helyzetben vagyok én is... Vívódok, de nem merek lépni. Várj, egyenlőre törődj bele a barátságba - mást nem nagyon tehetsz - és majd ő lép. Ha valóban úgy szereted, akkor a türelem meg fogja hozni az eredményét.
2011. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De volt egy olyan megjegyzése hogy elgondolkozott rajta,de magyarázatként csak ezt hozta hogy nem akar elveszíteni, mert ugye barátok lehetünk örökre is, de ha össze jönnénk és netán szakítanánk akkor szerinte biztos vége lenne a barátságnak is. De szerintem ennek nem kellene feltétlenül így lennie.
2011. aug. 22. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, nálam esélyesebb vagy, az biztos...:D Nálam szóba se került, hogy esetleg a barátságunkat féltené, egyszerűen barát vagyok és kész(mondjuk annak nagyon jó, tényleg látszik, hogy fontos vagyok neki;)). Komolyra fordítva a szót, valamilyen szinten igaza van, hogy félti a barátságotokat, valószínűleg komoly támasz lehetsz neki. Viszont, ha neked tényleg annyira fontos, és érzed belül, hogy tényleg ő az igazi(SEMMILYEN kétséged nincs felőle), próbálkozz tovább, összességében az egész lényeden/viselkedéseden látsszon, hogy mit szeretnél. Ha valóban elgondolkozott rajta és jól csinálod a dolgot, szerintem egyszer csak elkezd rajta komolyabban töprengeni és akkor aztán banzáj!:D

De ha többször mondja, hoyg csak barát vagy és nem tudja megindokolni miért, hanem csak annyit mond, hogy így alakult, akkor add fel(bár egyelőre nem hinném, hogy erre sor kerülne:)), én fél évet spóroltam volna az életemből, ha megtettem volna!:D

17/F

2011. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 percig. Az alatt végignéz rajtad, és már tudja, h esélyes vagy-e, v sem.
2011. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne maradj a barátja, amíg elzárkózik a próbálkozástól és azt sem képes mondani, hogy nem vonzódik hozzád.
2011. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt egy hasonló esetem. Kb fél éve ismertem, de fél év alatt úgy megismertük egymást, mint mások évek hosszú sora alatt, mert állandóan beszélgettünk. Fél év ismerkedés után bepróbálkoztam nála, mert már alig bírtam magammal. 3 hétig voltunk együtt, mert nem igazán ment. Szakítottunk valami hasonló indokkal, hogy barátoknak jobbak vagyunk stb. De nem távolodtunk el egymástól. Kb további 3 hónap múlva voltunk egy közös bulin. Ittam egy felest, odaléptem hozzá és azonnal megcsókoltam.


A buli után közölte velem, ha akkor azt nem teszem meg, akkor iszik még 2 tequilát, és ő jött volna oda hozzám, mert már nem bírta ki nélkülem. Azóta is együtt vagyunk, most már lassan 7 hónapja. Nem mondom hogy zökkenőmentes kapcsolat, de én nagyon boldog vagyok vele!


Szerintem ne add fel, maradj közel hozzá, aztán az idő mindent eldönt. Én is sokáig harcoltam érte, ugyanis én az első perctől kezdve meg akartam hódítani. Türelem ;)

2011. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kuktaberci ***** válasza:
"Itt nincs esélyed csak a fekete lónak!"
2011. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
milyen fekete lónak?
2011. aug. 22. 22:07
 10/10 kuktaberci ***** válasza:
mindegy. Azt akartam ecsetelni (nem jársz lovira) hogy nem kell erőltetni egy csajt sem, mert van száz másik.
2011. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!