Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ezt még érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ezt még érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, ő 16 éves, én 15 éves vagyok. 6 hónapja vagyunk együtt, mostanában nagyon elhanyagolt, észrevette, hogy mostanában pasik vesznek körül mindenhol. Van egy srác, régóta ismerem, megkért, hogy kísérjem el egy vizsgájára és elkísértem. Azóta a barátomnak olyan hazugságok is a fülébe kerültek, mint például, hogy a sráccal lefeküdtem..
2011. aug. 22. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Beszélgess el a barátoddal, hogy ez így nem mehet tovább, mert ha továbbra is hanyagol akkor a plátykák talán igazzá válnak...
2011. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős nagyon a helyzet.... mindenképpen beszéljétek meg hogy ezt még érdemes folytassátok vagy nem.. lehet hogy a fiu szeret csak nem tudja azt kimutatni.....és ha te is szereted akkor ott nincs határ... de ha nem az "álmaid pasija"...akkor te is kereshetsz jobbat... hisz ha így érzed hogy hanyagol akkor meg is érdemled!!
2011. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* hisz ha ugy érzed hanyagol akkor ténleg jobbat érdemelsz!!!
2011. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!