Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat még valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat még valamit, vagy csak kamu az egész?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátommal. Azóta kb többet keres, mint a kapcsolatunk folyamán. Megtudtam, hogy a szakítás után 1-2 nappal más lánnyal dugott... amin nagyon kiakadtam és irtó dühös vagyok még mindig. (állítólag annyira részeg volt, hogy magáról se tudott, de ez engem annyira nem hat meg) mindig mondja, hogy mennyire bánja, meg azon van hogy újra felépítse bennem a bizalmat és ő szeretné, ha a kapcsolatunknak még szép jövője lenne, akár még párként is. bennem most egy hatalmas kérdőjel van. most azt mondom tuti nem jönnék vele össze megint, de hiányzik nagyon.
2011. aug. 23. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
jól tette
2011. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is épp most szakítottam a barátommal, és engem nem bántana különösebben, ha mással kavarna egyből. Sőt, örülnék is neki valahol, mert akkor tudnám, hogy könnyebben túllép rajtam (talán). Már szakítottunk, ergo mindenki azt és azzal tesz, amit és akivel csak akar, nem? Ha azután is próbálna könyörögni, egyértelműen elutasítanám, úgy érezném, csak rosszabb lenne mindkettőnknek. De ez csak az én véleményem. Attól is függ egyébként, hogy tudnád-e még tiszta szívvel szeretni, túl tudtok-e lépni a múlton, stb.
2011. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!