Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az egész? Bővebben lent ->

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész? Bővebben lent ->

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és járok egy velem egykorú fiuval durván egy hét és 1 évesek leszünk. Voltmár szakításunk és a barátom öccse le akart fektetni (persze nem mentem bele) és erre a pasim kiborult és össze vissza üvöltözött vele állítólag meg is verte... (természetesen összejöttünk újbol =) ) És ennek már egy ideje... pár napja lent aludtam náluk és a pasim öccse folyamatosan azt hajtogatta (mikor a barátom elaludt) hogy ő szemét, megcsal ...és lögte a többit... Majd közbe szolt hogy van egy nagy titok amit elárul ha leszo*m... Elmondtam a barátomnak másnap és semmit nem is reagált rá... Persze a többre esküdött hogy nem igaz azt természetesen elhiszem bízokbenne 100%osan, de nagyon aggódom hogy nem reagált semmit s mikor rákérdeztem hogy téged nem is zavar hogy mit kért az öcséd? ő csak azt felelte hogy már megszoktam hogy nyomul rád... (jó persze azt nem akarom hogy miattam haragba legyenek, csak valamit mondhatott volna nekem vagy legalább legrimaszolhatta volna de semmi)


Előfordulhat hogy nem szeret vagy csak túl komplikálom s fölösen stresszelem magam s tényleg csak már nem érdekli...???


2011. okt. 24. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy szobában vannak? Én elküldeném az öcsikét a halál f*szára!!!
2011. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az öccse csak ezzel húzza, és úgy gondolja párod, ha nem foglalkozik vele, akkor abba fogja hagyni. No meg már a múltkor is tanúbizonyságot tettél a hűségedről, és azzal, hogy elmondtad neki a mostani esetet is, a bizalmat csak megerősítetted. Nem igen tudom, hogy mit tehetne. A tesóját mégse csaphatja agyon.
2011. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg...
2011. okt. 24. 21:53
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi második válaszoló. Nem is az a lényeg nem szeretném ha családi háború dölne csak azér egy grimaszt vághatott volna vagy legalább mondhatta volna nekem hogy szemét vagy féreg vagy akármi nekemennyi is elég lett volna.
2011. okt. 24. 21:55
 5/8 A kérdező kommentje:
és ettől félek hogy ennyire nagyon hidegen hagyta...
2011. okt. 24. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem simán csak az is lehet, hogy már nem is botránkozik meg ezen, meg már nem veszi komolyan, mert tudja milyen az öccse. Az én tesóm is olyanokat tud mondani(mondjuk nem a barátomnak, hanem barátnőimnek)hogy megmondtam nekik, hogy ne foglalkozzanak vele. Mert ő ilyen. sztem ne stresszeld magad emiatt. Amúgy neked van testvéred? Mert akkor könnyebben meg lehetne érteni sztem. Ne görcsölj miatta, felesleges.
2011. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. Az ő öccse 16 vagy 15 nemtom az én öcsém 10
2011. okt. 24. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Lekeversz neki 2-őt, ha nincs hozzá kedved szólsz a pasidnak lekever neki 2-őt, ha nincs hozzá kedve szólsz a szüleinek és lekevernek neki 4-et, ha nekik sincs hozzá kedvük, akkor szólsz nekem és kiviszem a határba azt otthagyom!


Ne hagyd hogy 1 kis p*cs terrorizáljon!

1: A fejedre nő.

2: Azt hiszi ezt neki szabad mert nem tiltja senki.

3: A végén még tényleg tesz vmi hülyeséget!

2011. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!