Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom 20 eves es eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom 20 eves es eddig ket fiuval fekudt le 8-szor en vagyok neki a harmadik es meg nem volt nogyogyasznal es nem akar menni, mert biztos benne h nincs semmi baja. En kicsit azert felek h nincs-e valami baja. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
20 évesen már tudnia kellene, hogy évente legalább egyszer el kell menni a nőgyógyászhoz. Ha így áll hozzá, nem sok mindent tudsz csinálni, én a te helyedben nem feküdnék le vele. Az a véleményem, hogy ez is egyfajta igénytelenség a részéről.
2008. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval...ezt már ténleg 20 évesen tudni kellene!!!de hát vannak ilyen emberek és sztem is tartózkodj attól hogy lefeküdj vele:P
2008. nov. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Lehet igénytelen ség is, vay egyszerűen csak az a gond, hogy még nem volt nőgyógyászná és nem nagyon tudja mi történik ott, és meg van arra az esély, hogy "fél" azaz nem tudja mi fog vele történni. Inkább beszéljétek meg, mond meg neki, hogy te megnyugodnál ha elmennne egy kivizsgálásra, és esetleg ha még felajánlanád azt is, hogy elkíséred, akkor talán több "kedve" lenne hozzá.
2008. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
igénytelenség*
2008. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van olyan ismerősöm h 26 éves és még ő sem volt soha! De ez attól is függ,mert a lányok vagy akkor mennek először ha vmi gond adódik,vagy tablettát akarnak feliratni! Lehet neki még ilyen eset nem volt az életébe...ha komolyan szereted azért beszéld meg vele...de nem moondanám h ez igénytelenség,nincs ebben semmi!! Ha aggódsz el is kisérheted :)
2008. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy ne tudná, mi történik a nőgyógyásznál, nevetséges lenne... Ha mégis így van, akkor nagyon buta szegényke. Az, hogy felelőtlen, az meg már most biztos. Nem csak akkor kell menni, amikor panasza van. Hüvelygombája úgy is lehet, hogy nincs különösebb panasza. Ha egészséges, hosszú távú kapcsolatot akar veled, akkor az a természetes, hogyha elmegy. Így, meg, hogy még meg is kéred és nincs értelme, tiszta szégyen a részéről.
2008. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
És Te voltál kivizsgáláson?
2008. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lehet h van valami baj de meg nem fekudtem le vele es pont ezert s akarmit csinalok nem megy el nagyon makacs meg kossem es eroszakkal vigyem el s hatha ugy elmegy :D de valahogy meg kell gyozzem koszonom a valaszokat
2008. nov. 9. 10:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt a választ irta, hogy nincs ezzel semmi gond, az is buta...

Hát hogy ne lenne?

16-17 éves korban már illik elmenni, pláne ha nemi életet is él...És ő neki is illik, sőt mindenkinek, hiszen évente ajánlatos rákszűrést csináltatni, ezenkívül pedig lehet hpv-d is....Az meg nem feltétlenül okoz tüneteket....sosem tudhatja, hogy nincs e valami baja...Számomra megdöbbentő, hogy az emberek, nők ennyire nem törődnek magukkal....Én még a vérvizsgálatra, aids teszre is hajlandó lennék, ha megkérnének rá, sőt fordítva is elvárnám!

És itt nem a bizalomról van szó, de a pasi sem, ill. te sem tudhatod, hogy az illető kivel feküdt le előtted. Alap az évenkénti nőgyógyászati vizsgálat!

A kérdezőnek...én a helyedben mondanám neki, hogy te szereted, imádod, de félted őt, és hogy addig nem lesz sex, amíg el nem megy dokihoz...Ajánld fel neki, hogy elkíséred!

2008. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszotokat az este rea vettem h menjen el nogyogyaszhoz holnap vagyis kedden mert akkor rovid napos az egyetemen es amugy el olvasta h miket irtatok ide es el gondolkozott rajta es elmegy :D
2008. nov. 10. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!