Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom biztosra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom biztosra hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés
jelek,amik talán nem is olyan észrevehetők?
2010. júl. 7. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen magas telefonszámla,

sokat netezik, de ha a közelben vagy gyorsan kilép onnan ahol van

kimaradozik indok nélkül,

ha a telefonját két méteren belül megközelíted, ugrik


szerintem ilyesmik

2010. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem foglalkozik veled eleget,hanyagol,titkos esti telefonok vagy sms-ek,mellébeszélés ha megkérded merre járt és nem néz a szemedbe,jobban ad magára mint eddig(öltözködés),gyakori programok nélküled
2010. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
találtam egy furcsa sms-t,amit nem nekem küldött de benne maradt az új sms írásában viszont az elküldöttekből kitörölte. azt írta: szia. hiányzol
2010. júl. 7. 15:14
 4/13 anonim ***** válasza:
ha rajta kapod egy másik lányal az ágyba
2010. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
na ez tuti megcsalás,bocsi,de csak ha nem a mamájának irta akkor gáz van,főleg h meg is próbálta eltüntetni,de szerencsédre nem sikerült
2010. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha együtt éltek akkor feltűnően többet ad magára, többet borotválkozik, új parfüm, új ruhák, nem új ér hozzád , nem új csókol, már nem olyan az ágyban, egyre többet neked kell kezdeményezni !

Egyszerűen a telefonból le lehet szűrni meg sem kell nézni !

ha a telefont mindig lefordítja, hogy ne lásd, ki hívja már ennyi elég is !

2010. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld azt, hogy megnézed a telefonkönyvét, ha látsz benn új nevet akkor hívd fel azt a számot. ha fiú név akkor is,mert sokan fiúként mentik el, hogy le ne bukjanak.ha fiú veszi fel akk mondd meg h téves. ennyi.
2010. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nem igazán szoktam nézegetni a telefonkönyvét szal nem tudom h melyek az új számok:(((


szörnyen érzem magam,olyan hideg lett a szivem és sírni szeretnék de nem tudok

2010. júl. 7. 15:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Milenne ha rákérdeznél hogy mi volt az az sms? Szerintem egyszerűbb lenne.
2010. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
rákérdeztem. azt mondta h nekem akarta írni de inkább felhívott
2010. júl. 8. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!