Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 21éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 21éves pasi már átlépte azt a korszakot h. minden csajjal csak játszik? 16/L Többi lent!

Figyelt kérdés

Az a helyzet h.én már elég régóta szerelmes vagyok ebbe a srácba pontosabban 4és fél éve 11éves voltam amikor szerelmes lettem a srácba.Igaz attól voltak barátaim de mindig is őt szerettem csak tudtam h.soha nem kapom meg.De egy-két dologról én sem tudtam 3és fél évvel ez előtt miattam szakított a barátnőjével csak tudta h.én még kislány vagyok és így nem próbálkozott nálam.Kisidő múlva 1 év másfél visszahallottam nővéremtől h.olyanokat mondott neki h.sógornőm...Nem rég beszélgettünk és mondtam h.találkozzunk személyesen mert beszélni szeretne velem egy fontos dologról.El is mentem oda ahová kérte tök normálisan beszélt velem és felhozta ezt a járás dolgot..

Igaz már tegnap kicsit összekaptunk de csak 1hülyeségen..

Szerintetek 5év alatt megtudott változni??Lehet jövője ennek a kapcsolatnak???


2011. aug. 23. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem már rég átlépte, de remélem, hogy téged ez nem fog érinteni
2011. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mármint h.micsoda nem fog érinteni??
2011. aug. 23. 11:50
 3/13 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg és kiderül :) remélem,hogy működni fog
2011. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát valószínűleg átlépte, de amúgy ez egyáltalán nem kor függő, mert láttam én már 30 évesen is retardáltat és ismerek olyat is aki 16 évesen már olyat keres akivel az életét eltudná képzelni
2011. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és igen megpróbáljuk
2011. aug. 23. 20:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is személyfüggő, nem kor, egy próbát megér a dolog.
2011. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát igen szerintem is és ahogy látom elég sokat változott értem lehet h.mégis csak számítok valakinek..
2011. szept. 10. 16:34
 8/13 anonim ***** válasza:

A férfiak általában 90-95 éves koruk táján lépik át ezt a dolgot, ha a lány olyan, akivel ezt meg lehet csinálni!

Akivel nem lehet máshogyan, csak komolyan, azzal meg 15 évesen lépik át ezt a határt.

2011. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod..:D
2011. szept. 10. 16:37
 10/13 anonim ***** válasza:
személyfüggő, és kezdj kordbeliekkel ;)
2011. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!