Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy szeret a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy szeret a barátom, de miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
A szülei elváltak.anyukájának van egy élettársa,de most összeveszett vele barátom édesanyja,úgyhogy hazaköltözik.Két hónapja vagyunk együtt,egy pár hétig chat-eltünk,mielőtt személyesen találkoztunk volna. Teljesen beleszerettem abba amiket írt,romantikus volt nagyon.(ez nem azt jelenti,hogy csalódtam volna benne)Mostanában pedig mindig azt hajtogatja,hogy túl korán írta le amiket akkor leírt. Nemigazán bókol,ami nekem nagyon hiányzik,és mivel most édesanyja otthon van,nem fogok tudni átmenni sem hozzá. Azt is megkaptam már,hogy túlságosan ragaszkodó vagyok...nekem az hiányzik,hogy kimutassa néha egy kicsivel jobban amit irántam érez. Én 16 éves vagyok, ő pedig 19. Kérlek segítsetek,hogy hogyan tudnám ezt elviselni.
2011. aug. 23. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ő már másik korszakát éli, mint te

legyél vele türelmes

2011. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a pasid össze van zavarodva eléggé. Gondolom, hogy szereted, de tedd féltékennyé. Egy jó pasival. Majd akkor rájön, hogy nem kéne így viselkednie veled..
2011. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ezt muszáj lesz pedig megbeszélnetek, hogy neked szükséged van rá, h jobban kimutassa mit érez. Ha azt mondja, hogy túl ragaszkodó vagy akkor hagyj neki egy kis teret, hogy ne érezze magát megláncolva, mert ki fog menekülni ebből a kapcsolatból. Várd meg amíg ő keres téged, ne legyél mindig elérhető számára. Érezze, hogy kicsit küzdenie kell ahhoz, hogy el ne veszítsen téged. :)
2011. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat..ígen én is gondoltam arra hogy nem kellene mindig ugranom,hogyha esetleg tudunk találkozni. Nem 2 hanem 4 hónapja vagyunk együtt,elírtam.

Néha játszom a sértődött kislányt,és látja hogy van valami baj-ami általában egy apró dolog szokott lenni,csak azért hogy bosszantsam,ilyenkor azt várnám hogy megpuszilgat,vagy megölel...de ehelyett mostanában megkapom hogy: "jajj..petra,én már ebbe belefáradtam,én csak téged szeretlek,de mindig elégedetlen vagy valamivel,ami nem jó....nem akarlak mindig megbántani,ez nem jó neked,akkor inkább ne találkozzunk többet..."

Ezt tudom hogy nem gondolja komolyan,de mégis ott motoszkál bennem hogy enniyre könnyen eltudna engedni?

Biztosan nem így van...mostanában rengetegszer mondta hogy:"egyre jobban utállak"-ami nála egyenlő azzal, hogy imád....de mégis ezeket néha elég nehéz átkonvertálni.

Ma pedig azt mondta hogy ő nem ragaszkodik,illetve nem szeret annyira engem mint én őt. Kissé rossz volt..de mindemellett tudom hogy szeret(bocs hogy leírtam százszor)...csak...nehéz egy kicsit.

2011. aug. 23. 16:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de teljesen egyértelmű, hogy ez a srác nincs odáig érted. Cseten szimpatizált veled, kicsit ő is többet akart beleképzelni az egészbe, de nem szerelmes beléd. Gondolj bele: ilyeneket mond neked, hogy túlságosan ragaszkodó vagy.. meg talán túl korán írta, amit írt... aki szerelmes beléd, annak óriási öröm, ha a másik is ragaszkodik. Egyoldalú a dolog sajnos, dobd ki.
2011. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
a pasit ha tényleg akarod, nem érdemes féltékennyé tenni. a srác leszar téged. és ha most flörtölgetni kezdesz mással, az ugyanugy nem fogja érdekelni. Nem nagyon tudsz mit csinálni. Várj. Ha ez a szenvedés, hogy akarod, h bókoljon, de nem teszi, megéri... aztán úgy se lesz ebből semmi :/
2011. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Ha magadon változtatni akarsz egy srác miatt, az tökretesz lelkileg hosszútávon. Egyszer úgyis eljön az aki csak is téged akar. Ne ragadj le az ilyeneknél. Tudom, hogy baromi nehéz, és bárki együttérezhet, neked attól nem lesz jobb... magadnak kell túllépni... neked kell eldönteni mennyit ér.
2011. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Segítek: [link]
2011. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem szeret. gyáva megmondani.
2011. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem értem:

tegnap előtt elmentünk strandra,-egyébként már 3 napja mindenkivel nagyn lekezelően beszél-és sokat beszélgettünk,én megfogadtam hogy nem fogok hozzá közeledni,és lássam milyen reakciót vált majd ki belőle. Egész nap nagyon sokat beszélgettünk,bókolt..csókolgatott...és kinyögte hogy ne haragudjak rá,de most (szó szerint így mondta): "emós hangulata van". Amikor kiléptünk a strandról,nem is erőlködtem hogy megfogom a kezét...gondoltam hogy úgyis visszautasító lesz....erre fel teljesen átfordult: megálltunk egy lámpánál én csak dumáltam...nevettem,és megfogta a kezem,ezután pedig adott egy szájrapuszit és utána megölelt. Komolyan...rosszabb mint amikor én menstruálok.

Ezekután kérte hogy maradjak még egy kicsit nála,majd mikor elindult hazafelé az anyja,kikísért a buszmegállóhoz,de láttam hogy ugyanúgy ahogy ebben az utóbbi pár napban,megint agyal valamin,és tudtam ha hozzászólok,akkor leharapja a fejem és kiforgatja a szavaim. Mielőtt a busz megérkezett,mondtam neki hogy most jó lenne ha pár napig nem látnánk egymást,mert bevallom egy idő után már fárasztó volt nézni azt ahogy emészti magát,és gondoltam majd helyeselni fog,de ehelyett láttam az arcán hogy teljesen elkomolyodott talán kicsit kétségbe is esett,de én tartottam magam és nem kezdtem el tenni a szépet,hogy csak egy ötlet volt..inkább benyomtam egy neki fájdalmas mondatot:"Jöhetne már a busz"...hát a busz jött is,felkészültem hogy odalépek hozzá és adok egy arcra puszit,de ő elkapott,és olyan szorosan magához ölelt,amennyire még sohasem....megcsókolt..én pedig mondtam hogy oké,de nem fogom elérni a buszt,és megszólalt hogy nembaj,akkor megvárjuk a következőt,és hogy velem akar lenni...és hiányzom neki.

2011. aug. 27. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!