Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom? Kezd szánalmas lenni.

Figyelt kérdés

Álltunk ma a megállóban,vártuk a buszt.Elment előttünk egy srác és a barátom egyből megszólalt,hogy "fuu,ez hogy néz ki?" meg úr isten de nyomorék..satöbbi.A trolin ugyan ilyenek..De nem csak srácokat néz le ennyire,lányokat is.Ha meglát egy kövérebb valakit,megszólal,hogy fuuj,meg ááá de dagadt.De a srácokat jobban piszkálja,főleg ha márkás cucc van rajtuk.Megkap mindent,mindene márkás,jól élnek nagyon.Az utóbbi időben meg már engem is elkezdett b*szogatni.Ugyan ezekkel.Ma megnézte a fülhallgatómat:"uu de szar!úr isten pff" és röhögött rajtam.Mi is jól élünk,ahogy ők,ezt ő is tudja,mindenem megvan,amit csak szeretnék,kiejtek a számon,de nem ez a lényeg.Az is sz*r mikor másokat néz le,de,hogy velem is ez csinálja..gyönyörű.

Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.


2011. ápr. 27. 18:38
 1/8 anonim válasza:
mond el a véleményed erről, hogy zavar téged, hogy túlságosan elvan foglalva a külsőségekkel meg mások gúnyolásával
2011. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
beképzlelt újgazdag hülyegyerek már bocs,valaki multimilliárdosan sem veszti el a fejét,de ő mert jobban él mint az átlag igen? menjen a Mcdonaldsba kukát surolni azt lejjebb fagy a humora.
2011. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mért nem mondtad,hogy ha ilyen szar akkor vegyél nekem jobbat?Vagy ha rajta látsz valamit,mond Te is ugyanezt,kíváncsi agyok mit szólna hozzá,neki hogy esne.Gondolom nem elégedett magával és várja tőled a megerősítést,hogy Te is mond,milyen "gáz" a többi ember.
2011. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,én is erre gondoltam,hogy nincs megelégedve magával,nincs elég önbizalma.Van egy srác a sulijából,aki szokta piszkálni,idegesíteni,be szokott szólogatni neki,akkor is mikor én ott vagyok vele.Na akkor az már nem tetszik neki annyira,de fülét,farkát behúzza..
2011. ápr. 27. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem jó fejnek tűnik. Az jó ötlet hogy mondhatnál olyanokat hogy "hát ha ilyen szar miért nem kapok tőled jobbat <3". Vagy vágj hozzá unott képet, "haha, nagyon vicces -_-'"


Hát ő így kommunikál, lehet nem tudja mit kéne mondania vagy egyébként is. Lehet azt akarja te is sza*ozd őt. Na de nem hiszem hogy ezt komolyan bántásból mondja. Majd csak kiéli magát, aztán abba hagyja.

2011. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az ilyeneket küldeném ki kapálni a határba...
2011. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nha én az ilyeneket tudom utálni.

Külsőre mindenki legyen amien akar,a saját stilusa szerint...De könyörgöm ne nézzen már le mást csak me ő jobbnak hiszi magát..és szerintem ennek a srácnak mindene megvan csak az önbizalom hiánya nem.

Ha önbizalomhiánya lenne akk nem leszólna másokat hanem téged kérdezne h az jobb mint én?Az jobban néz ki?Lennél olyannal mint ő?

Stb.

Én személy szerint nem türném el ha velem igy beszélne a párom,joh mondjuk ha csak ez az 1 eset volt az más.

De a te döntésed amit tudok tanácsolni csak az mint az előzők..beszélj úgy vele mint ő veled:)

2011. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
huh én nem jósolok nagy jövőt a kapcsolatotoknak,gondolkozz el ezen te is.Ha ki nem állhatod a viselkedését,akkor jobb lenne ha...
2011. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!