Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan féltékenyk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan féltékenykedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak azért féltékeny rám,mert facebook-on lett egy csomó külföldi fiú ismerősöm.. Elkezdett bunkózni,meg,hogy biztos velük csalom,meg ha jobb pasik mint ő akkor minek vagyok vele?Hogy néznek ki és a többi.. Egy szót se szóltam,hogy ez és ez milyen helyes vagy valami... Nem írtam félre érthető dolgokat. De ő már ezzel rontott rám 3napja.. Bunkózik velem,neki áll cirkuszolni,kibeszél a barátainak stb. Már nagyon elegem lett belőle,mind ezt más fiúk miatt csinálni?


Szerintetek mit tegyek? Szeretem,de ezt nem vagyok hajlandó elviselni,hogy elkezd velem cirkuszolni,mert lettek újabb fiú ismerőseim...


2011. febr. 19. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.
2011. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi ezért nem vagyunk fenn egy közösségi oldalon sem. Én is féltékeny tipus vagyok, én sem nézném jo szemmel. De ki milyen.. Ha ez nem tetszik, akkor hagyd ott.
2011. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dobd ki, ez bun. ne foglalkozz vele...
2011. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azok féltékenyek akiknek nincs önbizalmuk..
2011. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele,ne hagyd ott rögtön. Én már akkor egy jópárszor elhagyhattam volna a párom. Megő is engem.
2011. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan magából indul ki. Hagyd ott, tuti megcsal. 22/N
2011. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!