Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy nem vagyok elég jó a páromnak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeret és én is őt. Mindig mondja,hogy sokkal csodálatosabb vagyok mint az exe és stb... De mégis van benne egy olyan érzés,hogy nem vagyok neki elég jó. Az exe sok mindent bevállalt, pl. az anált is. Én is bevállalok szinte mindent, de ezt az egyet tuti nem, pedig ő nagyon szeretné, látom rajta, de persze nem mondja. + még tudnék 1-2 dolgot mondani amiben az ex jobban örömöt tudott neki szerezni..

Mit csináljak,hogy ne érezzem ezt?


2011. aug. 23. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a pasidnak az exe kéne még mindig járnának. és most te kellesz neki úgyhogy ezt tartsd szem előtt. és amibe nem akarsz belemenni ne menj bele. Ne akarja olyan lenni mint az exe
2011. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha a csávónak ennyit jár a fejében az exe akkor ott baj van...
2011. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első, köszi!:)

Második, azt nem írtam,hogy sokat jár az exe a fejében.:)

2011. aug. 23. 15:11
 4/7 A kérdező kommentje:

"De mégis van benne egy olyan érzés..."


nem benne, hanem bennem*

Bocsi!

2011. aug. 23. 15:12
 5/7 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy csak te érzed úgy,hogy nem vagy neki elég jó.A szex terén meg 2 dolgot tehetsz.Vagy bevállalod,hogy jó legyen neki,vagy nem.Én személy szerint,mikor összejöttünk a párommal ugyanígy voltam az anális szexszel.Aztán 1,5 év után beadtam a derekamat.Mivel Ő is tudta,hogy elég nehezen mentem bele,ezért figyelmes volt és tulajdonképpen egyáltalán nem volt se rossz,se fájdalmas.Mondjuk...a "valamit valamiért" elv akár számodra is motiváló lehet. :)
2011. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne emészd magad a barátod exén attól neked nem lesz jobb..

az anált meg ha nem akarod akkor biztos megérti a barátod is..

2011. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen!


Persze, hogy megérti. Nem is erölteti. Nem erről van szó, csak ha valami ilyenről van szó, mindig látom rajta,hogy azért csak jó lenne az az anál neki. De engem a gondolattól is kiráz a hideg. Ezt tudja, ezért nem eröltet semmit:)

2011. aug. 23. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!