Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy bűn elolvasni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy bűn elolvasni más levelét?

Figyelt kérdés
Mi van ha csak akkor derül ki,hogy a párod félre lép,hogyha elolvasod az üzeneteit,smseit?Ha pedig nem találsz semmit akkor megnyugszol és tök boldog leszel és nem féltékenykedsz. Hiába jöttök itt a bizalom dumával,hogy csak akkor ér valamit a kapcsolat. Na persze,te bízol benne nem olvasod el aztán ő közben meg félre kúr...akkor tényleg sokat ér a bizalom.
2011. aug. 24. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért olyan nagy bűn mert nincs közöd az ő leveleihez
2011. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 MákosLajos ***** válasza:
100%
ha elolvasod ha nem akkor is félre kefél ha akar csak magad égeted...
2011. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De legalább kiderül. És ha megcsal akkor csak van közöm hozzá,hiszen engem aláz meg vele és legalább nem kell hazugságban élnem vele tovább,miközben én szeretem és bízok benne. nem?
2011. aug. 24. 15:41
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem neked írták őket, lehet, hogy éppen egy barátja, vagy családtagja olyan dolgot oszt meg vele, amit nem szeretne, ha más tudna. Én sem szeretném, ha például egy barátnőmnek és csak neki kiöntöm a lelkem, leírok pár személyes dolgot és a pasija meg ezen csámcsog.
2011. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben ez a probléma leehtősége fölmerül, nem biztos, hogy erőltetni kellene azt a kapcsolatot.
2011. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod a leveleit és kutakodsz, akkor nem bízol benne.


Okot adott erre?


Miért nem beszéltek?

2011. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 BlackSword ***** válasza:
67%

Mert nem neked írták azokat a leveleket... Semmi közöd hozzá... Én tutira kivágnám azt a nőmet aki a leveleimben vagy a telómon dúrkál...

és szerinted annyira hülye lenne ha megcsalna, hogy azon a postafiókon tartaná a "bizonyítékokat" aminek Te ismered a jelszavát...

Szánalmasan naiv vagy...

2011. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Látom vannak olyan pasik akik a megcsalás kiderülése után azon háborognának,hogy jaj elolvastad a levelemet..:D

És most nem magamról beszéltem nem olvasgatom el a leveleit,nem is tudom a jelszavát. És ha mégis elolvasnám és valami olyasmiról lenne szó amihez nincs közöm nem olvasnám tovább.Nem rég derült ki a családban,hogy a feleség megcsalja a pasit 20 év házasság után,fészbukon bukkantak rá a levelekre.Ennyit erről.

2011. aug. 24. 15:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem bűn, abban az esetben, ha:

A párod tudja és nincs ellenére, ha néha odatévedsz.

Te is ugyanúgy megengeded neki és nem kezdesz el rajta hisztizni, hogy hogy képzeli, hogy nézegeti a leveleidet.


Minden kapcsolatban mások az értékrendek. Az csakis a két félen múlik, hogy mi fér bele a kapcsolatukba.


Mi tudjuk egymás jelszavát mindenhova. Mindkét gépen automatikusan megvan jegyeztetve. Úgy járkálunk egymás dolgai közt, mintha a sajátunk lenne. Egy évek óta tartó kapcsolatban ez teljesen természetes és nincs ebből semmi probléma(legalábbis nálunk).

Persze ennek ellenére engem egyáltalán nem érdekel, hogy más mennyit enged ilyen téren a párjának.

Nagyon személyes, baráti leveleket pedig egyébként sem kapunk, szóval esély sincs az ilyenek elolvasására.


Egyébként meg igaz, hogy ha tudod a jelszavát, akkor nem fogja az orrod előtt hagyni a bizonyítékokat(persze ha van).

2011. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs benne...nekem is elkéri a szerelmem a telefonomat és akár közösen elolvassuk...csak kérdezd meg h el szabad e olvasni...ha bízik benned akkor ugyis megengedi, mert tudja hogy nem adod tovább senkinek amit olvastál...
2011. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!