Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy bűn elolvasni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy bűn elolvasni más levelét?

Figyelt kérdés
Mi van ha csak akkor derül ki,hogy a párod félre lép,hogyha elolvasod az üzeneteit,smseit?Ha pedig nem találsz semmit akkor megnyugszol és tök boldog leszel és nem féltékenykedsz. Hiába jöttök itt a bizalom dumával,hogy csak akkor ér valamit a kapcsolat. Na persze,te bízol benne nem olvasod el aztán ő közben meg félre kúr...akkor tényleg sokat ér a bizalom.
2011. aug. 24. 15:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Figyelj... van egy ismerősöm, kb. fél éve legjobb barátok voltunk. Akkor írtunk egymásnak minden hülyeséget sms-ben, hogy így szeretjük egymást, meg úgy, meg "cuncimókus", meg minden... poénból... egyikünknek se volt párja. Kb. két hónapja lett barátnője, a csaj elolvasgatta az sms-eit, és kiakadt ezeken az üzeneteken... A srác azóta se nagyon beszél velem, mert a barátnője utál, és nem bírja elviselni, hogy velem beszél a pasija.

Úgyhogy azon kívül, hogy jó, ha az embernek van magánélete, nagyon hülye félreértések is lehetnek. Én emiatt vesztettem el a legjobb barátomat (és én is az voltam a srácnak).

De hát ha ő azt mondja, hogy olvasd csak el, akkor hajrá... Szerintem hülyeség, de felőlem aztán csináld, ha a pasidat nem zavarja.

18/L

2011. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha ezt el kell magyarázni, akkor kár elmagyarázni. A legnagyobb probléma, hogy te ezek szerint eleve feltételezed, hogy megcsalhatnak, szóval szerintem legyél egyedülálló, kevesebb a stressz. Egyébként meg az ilyenek mindig kiderülnek, ehhez nem kell levelet olvasni.
2011. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze más leveléhez.
2011. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én csak akkor kutatnék, ha lenne okom a gyanakvásra.
2011. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 B.angel ***** válasza:
Értelek kérdező... Sajnos én is olvastam már el a párom leveleit, de már nem tudtam benne megbízni és azért. Kiderült egy-két komolyabb hazugsága, de megbocsátottam neki, stb. Egyszer úgy hagyta a facebookját...és kiderült, hogy megcsal. Ennyit erről. De a legjobb megoldás, ha megkérdezed, hogy odaadja-e a telóját, és ha egyből odanyújtja, hogy persze, akkor nincs ok aggodalomra! De ugyanezt megteheted a facebook jelszavával is, megkéred, hogy mondja el, vagy lépjen be és kérdezd meg, ha akarod tudni azt, hogy megcsal-e.
2011. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 BlackSword ***** válasza:
Olyan kis naivak vagytok... Ha egy pasinak van is vaj a füle mögött, de egy kis esze is van, akkor ha félrelép is, nem lesz írásos nyoma, se a facebookon, se a telójában, se a levelesládájában...
2011. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 B.angel ***** válasza:

Akkor nem, ha van egy kis esze!

De az én volt pasim buta volt! :)

2011. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!