Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobtak mint egy ronygyot, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobtak mint egy ronygyot, h legyek tul ezen?

Figyelt kérdés
Nemtalalom a helyem es nagyon faj a szivem!Mar nyugtatot is vettem be!ma elhagyott a parom akivel az eletemet akartam leelni!Tudom,h sok ilyen jellegu kerdes van itt,de nemtudom mit tegyek!Szemelyesen senkivel nem akarok beszelgetni,nincs erom senkihez!Olyan hirtelen jott ez a szakitas,h nemtudok eszhez terni!Valaki adna valami jo tanacsot?Tudom,h az ido segit,de mast!
2011. aug. 24. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Írd ki magadból a fájdalmadat pl. itt, az is segít valamennyit.
2011. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen , ez nehéz dolog. De a legjobb ösztönzés ilyenkor az, hogy képzeld el milessz , ha így maradsz. Az tuti segíteni fog.
2011. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbálj kikapcsolódni, menj el biciklizi, uszni, napoz egyet. Találkozz a barátaiddal beszéld meg velük, úgy te is jobban fel tudod dolgozni. Olvass valami könyvet, az a lényeg tereld el a figyelmedet.
2011. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
23 eves vagyok!Sose voltam eddig ilyen boldog mint most,annyi mindent megtett a kapcsolatunkert es olyan szuper volt minden!Sose veszekedtunk,mindent megtudtunk beszelni!1honapja meg arrol beszeltunk ha lesz rendes alasom telen ossze is koltozhetnenk!Most meg itt vagyok!:(Nemtudom miert tette ezt velem!lehet nagykepu vagyok,de en mindent megtettem,h boldog legyen!Ti mit tennetek?Normalis szerintetek?
2011. aug. 24. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Te jobban szeretted őt, mint ő téged, ez van. Vége, el kell fogadni, túl kell lépni rajta. Tudom nagyon nehéz, de muszáj lesz. Még fiatal vagy előtted az élet, lesz másik pasid.
2011. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy ragyogó ,minden szinten tökéletesen működő kapcsolatból NEM SZOKÁS KILÉPNI! Valami/valaki van a háttérben szerintem.
2011. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ugyanez történt velem is, én is nagyon összetörtem.

Azóta már jobb, elkezdtem azon gondolkodni, mit csináltam, mikor még nem volt, és úgy élek, mint azelőtt. Én úgy vagyok vele, mintha nem is létezne. Próbálom kitörölni a szívemből, és nyitok az új dolgokra.

Arra jó volt a kapcsolat, hogy tanuljak belőle.


Annyit még tanácsolhatok, hogy pl ilyet, hogy facebook vagy iwiw, ne nézegesd az adatlapját, ne érdekeljen, mi van vele, mikor lesz újra kapcsolatban stb. Sőt, légy Te előbb kapcsolatban, mint ő! Hidd el, nagy elégtétel lesz. Nem bosszú, de segít.


Én is 23L

2011. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2011. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Moszuke ***** válasza:

csak 1-2 embernek tűnt fel, hogy ha ennyire tökéletes a kapcsolat akkor mért lépett le a csávó egyik napról a másikra?...

ez a kérdés csak önsajnálatra van semmi másra.. töredék infót hintenek a népnek akik elkezdik sajnálni szegény elhagyott párát.. arra senki se gondol, hogy esetleg a csóka is szenvedett mire eldöntötte, hogy szakít, tele a töke.

én egyiket se sajnálom, valószínűleg mindketten hibásak voltak, bármi is volt a story.

2011. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rugj be. Komolyan!
2011. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!