Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar sem hazassagot, sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar sem hazassagot, sem gyereket, hogyan ertsem meg, gyozzem meg? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elettarsammal 3 eve vagyunk egyutt, sajat lakas, allasunk is van. Igaz o most fejezte be a tanulmanyait, es most nagyon lelkes, tele van karrier tervekkel.

Nemreg volt egy nagy beszelgetesunk, hogy o sem nosulni, sem pedig gyerekeket vallani nem akar, egyenlore.... Legalabbis addig, amig el nem erte minden almat, ami sajat ceg, olyan sikerek, amiket szivbol kivanok neki, de nekem mar szinte ugy tunik elerhetetlen almokat kerget.

Azt mondja, azt el tudja kepzelni, hogy kb 10 ev mulva esetleg, de lehet akkor sem. En 10 ev mulva 37 leszek, gondolom, nem kell reszleteznem, mi ezzel a problemam :S Mikor felhoztam, hogy egy ilyen idos no, nem igazan esik teherbe termeszetes uton, azt mondta, majd orokbe fogadunk.

Kerdeztem, megis en akkor hol szerepelek a terveiben? Mire o, hogy nekem kell eldontenem, hogy varok, amig o elhatarozza magat, ami lehet 1 ev, lehet sosem, vagy keresek valakit, aki valora valtja, amit en szeretnek, persze o ezt sajnalna, mert szeret. Erre megkerdeztem, mindez olyan fontos, hogy el is veszitene miatta, de akkor mondta, hogy ezt nekem kell eldontenem.

Mit tegyek? Szeretem, nem tudom elhagyni. De 27 vagyok, tudom, meg nagyon fiatal, de meg epp idoben, hogy keressek valaki mast? Erdemes varni? Volt mar valaki ilyen helyzetben, vagy ismer valakit/kiket, ahol a ferfi/no meggondolta magat?

Nagyon szomoru vagyok, mert szamomra hihetetlen, hogy ugy akar megoregedni, hogy a penzt hajszolja, de kozben meg tok egyedul legyunk :((((


2011. máj. 28. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te állásod oké és egyenlően viselitek a terheket? Kié a lakás stb?
2011. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de a barátnőd egy lúdtalpas zsidó. Erre nincs szebb szó.
2011. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Biztos allasunk van, minden kozos, lakas, sporolt penz, kocsi...
2011. máj. 28. 22:56
 4/17 A kérdező kommentje:
En vagyok a no, a baratom nem akar gyereket
2011. máj. 28. 22:57
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Akkor is lúdtalpas zsidó. A gyereknél semmi sem lehet fontosabb.
2011. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

:)))) Jo, de, en akkor is ezt a ludtalpas zsidot szeretem, es valahol megertem, hogy kiszabadult a sulibol, es ki akarja magat probalni, en nem is holnap akarok gyereket, de hogy gyozzem ot meg?

Jah, ovoneni vagyok, szal kicsit sem imadom a gyerekeket, azt el sem tudom kepzelni en sem, hogy pont nekem ne legyen sajatom.

2011. máj. 28. 23:01
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha őt kérdeznéd meg mi az oka? Vagy tudod mi az oka? Hát elmondta, ő még 10 évig nem szeretne. (Legalábbis így gondolja) Ha ez neked nem jó akkor tipli.
2011. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Én bizony mennék. Fájjon is bármennyire, de ha biztos az egzisztenciád, egy fiatal önálló nő vagy. Találhatsz magadnak új társat ha ezt kihevered, és teljesülhetnek a Te álmaid is. Ha ő nem hajlandó kicsit átalakítani a céljait, a jövőbeni terveit azért, hogy együtt maradjatok, akkor... Ennek így nem túl sok értelme van. Miért Neked kéne engedned? Miért nem tud ő alkalmazkodni? Az álmok fontosak, persze, de az is, hogy alkalmazkodjunk valamennyire ahhoz, akit szeretünk.
2011. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Én azért megkérdezném,mi lenne ha becsúszna?Ha rajta múlna még el is vetettetné veled?

Neharagudj,de ahol 3 év alatt nem alakultak ki közös célok,annak ellenére,hogy közös lakásban éltek együtt,ott nagy gondok vannak.

Ráadásul el vagy bizonytalanodva,hogy talán mégsem ő az igazi!Az írásban már meg is fogalmaztad tulajdonképpen,hogy nem maradnál vele hiába.Szóval még nincs késő kilépni a kapcsolatból!

1-2 éven belül pedig biztos találnál magadnak egy igazi érett,családcentrikus férfit,akitől gyerek is hamar lenne:)Kívánom a legjobbakat!23N

2011. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hat, igy is fel lehet fogni, de ilyen egyszeru lenne? Csak ugy lelepni?

Konnyu mondani, de ha szeretsz valakit, akkor nem fogod otthagyni. Legalabbis, most ugyerzem, nem birnam.

2011. máj. 28. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!