Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nem akarok kibékülni, de mindenki kiakarvele békíteni. Mit csonáljak?

Figyelt kérdés

14 éves lány és régen nagyon jóba voltunk. Többen is kiakarnak békíteni de én már vhogy megutáltam és nem akarok vele kibékülni. Állandóan azt csinálják h nem szólnak h jön és hozzák magukkal, aztán meg ugyhagynak kettőnket. Segítsetek lécci.

15/F


2011. aug. 24. 23:13
 1/8 anonim válasza:
lődd le egy légpuskával
2011. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jól b@zd meg azt hagyd ott :D


komoly:békülj ki vele barátok még lehetek

2011. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem akarok vele kibékülni,mert mindketten megváltoztunk ő is meg én is.

És a baráti társaságunk is szinte teljesen más.

2011. aug. 24. 23:18
 4/8 twinky ***** válasza:
Csapd tarkon egy szivlapattal.
2011. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egy lánnyal nem csinálhatok ilyet:/
2011. aug. 24. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
mondd meg mindenkinek, hogy vagy abbahagyják ezt az egészet(mármint a békítést) vagy nem fogsz velük elmenni sehova.
2011. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez egy elég jó ötlet:D
2011. aug. 24. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
szivesen. :D
2011. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!