Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 év körüli csajok? Vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év körüli csajok? Vagytok azaz léteztek úgy hogy komoly kapcsolatra vágytok, vagy csak a mesében?

Figyelt kérdés

egyre reménytelenebb ez a nőcsábászat.


még is hol lehet ismerkedni ahol nem egy ribancal hoz össze a sors? ilyenek hogy utcán,strand ...felejtősnek tűnik..mégis hogyan? vagy csak nem vagyok elég kreatív? egyáltalán azt sem értem hogy aki normálisabb féle annak nem kell hogy nagyon jól adjam elő a dumámat.


azért vágyom komolyra mer vele megérteném egymást.és én arra vágyom hogy megértsenek.


nem értem ezt az egész dolgot


1 normális barátnőm volt ,de az is osztálytársam

18f


2011. aug. 25. 10:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

A normálisabb félék otthon ülnek általába azok nem járnak bulizni stb...


(vans jah és nem kell beszólni ;))

2011. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 szamóca.. ***** válasza:
84%

mer mindenki elkönyveli hogy aki bulizik vagy felvesz egy magassarkút az már normális, komoly kapcsolatra alkalmas nő nem lehet.

meg kéne ismerni az embereket mielőtt lehúzzátok.

2011. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 szamóca.. ***** válasza:
naezaz... miért ülne otthon aki normális? mi ez a remetemánia nálatok...? aki nem a barátokköztnek él az már nem is lehet tisztességes nő?:D
2011. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Hát az írásod alapján te se vagy túl normális kérdezö..
2011. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

első vagyok



én nem azt mondtam hogy az nem lehet olyan hanem azt hogy azok általába nem járnak bulizni!

2011. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
MMORPG!!! Viccen kívül! :)
2011. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 szamóca.. ***** válasza:

...az azért magába foglalja párhuzamosan azt is, hogy aki bulizni jár, az meg általában nem olyan.

de nem lepődtem meg, csak egyértelműen hülyeségnek tartom, mert én nem ezt látom.

2011. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szamóca menj már a hülyeségeddel... Talán el kéne fogadnod, hogy nem csak buliba járó részegen hányásban fetrengö emberek vannak... :)
2011. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

10:23 .jah kissé hülyén fogalmaztam.

nem akarok nagyon hülyeséget írni, de normálisnak tartom magam(bénán hangzik értem én)


normális barátnő alatt azt értem hogy vannak barátai,jól érzi magát, sok dologra nyitott,nem elfogult semmiről sem.nem issza le magát minden pénteken(erről van is saját tapaztalatom hogy milyenek az ilyen csajok.ez a kérdésem kiírásának fő oka).jó ha egy csajnak sok ismerőse van, de mégjobb ha vannak jó barátai. és nem az a röhögős izetlen típus, hanem olyan NORMÁLIS


de nyugodtan tartsatok kis hülyegyereknek :\

2011. aug. 25. 10:34
 10/26 szamóca.. ***** válasza:

nem kötelező ám hányni...

jahogy neked nincsenek barátaid, és esélyed sincs még a szomszéd falu kiskocsmájában sem jól érezni magad, ezért bevéded a kis magányos popód azzal, hogy csak te lehetsz normális, hiszen mindneki más hülye nyilvánvalóan? awh, én kérek elnézést hogy van életem mégsem hányom össze magam, sőt, f.szt se fogtam többet mint kilincset.

2011. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!