Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés volt az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt az első csók?

Figyelt kérdés
Hogyan történt veled?
2011. aug. 25. 10:29
1 2
 11/14 Cr4aK válasza:

Az első ,húúú de rég volt már :)

nem is emlékszem milyen volt de tudom hogy olyan amilyenek lennie kellet

vagyis nem tocsogtunk a nyálban stb :)

16/F

2011. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon király volt csak az a baj h kb semmire sem emlékszem, mert annyira elvarázsolt a pillanat, teljesen leblokkolt az agyam :D és nekünk nem volt nyàlas, nagyon jo volt :) csak az a baj h a végére belement pár hajszála a számba. Ugy volt h ő kérte h csokoljam meg, már teljesen ki volt éhezve a csokra :D 15/F
2011. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Exemmel volt az első, furcsa volt, jó volt addig amíg le nem dugta kb a nyelvét a torkomon...


Barátommal sokkal jobb volt az első, örök emlék :3

Mintha az lett volna a legelső..

2011. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem ért váratlanul egyáltalán,már rég óta készültem rá és vártam.Azzal történt akivel szerettem volna,neki már volt tapasztalata,és a legeslegeslegeslegjobb érzés volt az életemben akkor.Tudtam hogy meg fog akkor ott történni,pedig ő kezdeményezett.Nekem nem tocsogott a nyáltól,előtte kaptam puszikat ide-oda aztán a számra és jött a nyelves.Már ahogy éreztem hogy kb 5 másodpercem van előtte,összeugrott a gyomrom,utána tiszta ideg voltam,hogy milyen lehettem,és még mindig össze volt ugorva a gyomrom.Közben először nem csuktam be a szememet rendesen csak pislogtam egyet aztán ránéztem (ő becsukta) és én is becsuktam.Nem tudtam közben másra gondolni mert teljesen elszálltam az érzéstől.Nem tartott túl sokáig,annak is oka van miért,de azt most nem írom le(: szóval csodálatosan felemelően elképesztően káprázatos érzés volt.


egy lány (:

2011. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!