Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülők, lakás, stb? 1hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, lakás, stb? 1hónapja leszek együtt a barátnőmmel én 17 éves vagyok ő 16, nagyon szeretjük egymást és most jött el az az idő hogy be kell mutatnom itthon , az én szüleim elváltak szoval hétvége apu , hétköznap anyu.

Figyelt kérdés

mennyire fog neki számitani az hogy az én szüleim 50évesek és nem 40 ? vagy hogy nem családi házba lakok hanem egy 2szobás lakásba anyukámmal? az ilyen dolgok mennyire lényegesek ? mert most félek ettől az egésztől de nagyon.. valami lány leirhatná hogy forditva ez hogy néz ki.

köszöntem.


2009. ápr. 17. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:

En lany vagyok. Egy ket szobas panellakasban lakom anyukammal, a szuleim elvaltak. 20 eves leszek, 2 eve vagyok egyutt a parommal, anyammal imadjak egymast (aki amugy nem mai darab), es tok jol elvagyunk.


Abszolut nem szamit, hogy hol laksz, meg hogy hany evesek a szuleid, ha normalisak.

2009. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már bocs, de egy hónapja együtt vagytok és nem tudja, hogy hány évesek a szüleid, hogy hol laktok stb? nem szoktatok beszélgetni?

Amúgy, ha szeret téged, semmi baj nem lesz. Az, hogy a szülök hány évesek, nem számít. Az a lényeg, hogy jófejek legyenek. A lakás pedig, ha otthonos és te jól érzed benne magad, mindegy, hogy milyen.

Én pl. mindíg jól kijöttem a pasijaim szüleivel, pedig az egyikük apja alkoholista volt, és sosem számított, hogy mijük van, vagy hogy mekkora házban laknak.

2009. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ne fontos egyáltalán, főleg ha normális a csaj. ha meg ilyesmin fennakad, az már régen rossz.
2009. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

16/L vagyok, nekem egyáltalán nem számít, hogy milyen családi körülmények között él a fiú, akit SZERETEK. Szerintem annyi az egész, hogy kicsit pakolj, ne legyen hatalmas kupi.:) Az azért sok láynt elijeszt.:D

Az, hogy 50 évesek a szüleid nem számít semmit.(: Szval szerintem ezek a dolgok egyáltalán nem lényegesek... Én családi házban lakok, és semmi bajom azokkal, akik tömbben nőnek fel...8-) Szval ne izgulj, ezek a pici dolgok nem fogják zavarni, ha szeret.:)

2009. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
apum nagyon jó fej , anyum meg nem a legjobb arc mindig de mondjuk ő bármikor eltudom küldeni ha ugy adódik. nincs kupi meg ilyesmi teljesen normális a szobám csak nagyon félek tőle h mi van ha emiatt lesz vége.. mert ő pl családiházba lakik és 40éves jófej szülei vannak..
2009. ápr. 17. 15:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha emiatt elhagy, akkor nem is szeretett. Ha valakit igazán szeretsz, nem érdekel más!
2009. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az én szüleim sem fiatalok (bár mivel 4 báttyal rendelkezem, ezen nem kell meglepődni), édesapám 60 elmúlt, édesanyám pár év múlva lesz 60 éves. Mi is panellakásban lakunk, és nagyon jól megvagyunk.

Hidd el, ha valaki szeret, nem azt fogja nézni, mennyire vagy tehetős, mennyire fiatalok, vagy fiatalosak a szüleid. Egyáltalánis, örülni fog annak, hogy bemutatod őt nekik, mert tartod őt ennyire fontosnak. Örülni fog, hogy megosztod vele az életedet azzal, hogy elhívod hozzátok.

Nem fog ebből ügyet csinálni, ebben biztos vagyok! :) Az én párom sem csinált belőle ügyet soha, meg én sem abból, hogy náluk mi a helyzet. Örülünk egymásnak, és kész. :) (23/L)

2009. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem azon múlik kinek a szülei hány évesek, mert az én szüleim fiatalabbak egy jó 10-essel mint a páromé és az ő szülei sokkal dinamikusabbak...

ha igazán szeret, semmi baj nem lehet.

2009. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Paff.:D Emiatt nem fog elhagyni... De én még mindig nemértem, hogy mi a baj azzal, ha nem jó fej az egyik szülőd... nem az anyukádba szerelmes.:D Az meg nemhiszem, hogy zavar bárkit is, h a pasija tömbházban lakik. És a 10 évvel idősebb szülők? Azzal mi a gond?:/ Nem nagyon értem, miért félsz... sztem ebben nincs semmi gáz.
2009. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!