Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? A barátom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A barátom vagy a barátnőm?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátnőm eléggé kivan lelkileg és mondta, hogy nem csinálnánk valamit pénteken este. Aztán hívott a barátom, hogy szombaton van náluk valamilyen ünnepség és nem tudnék-e elmenni.

A probléma: Bár 19 éves vagyok a szüleim nem igazán díjazzák ha minden nap megyek valamerre, nem tudom melyiket válasszam, mert mind a két helyre nem mehetek. A barátnőmet sem akarom elhanyagolni, szüksége van rám, viszont a barátommal is olyan ritkán tudunk találkozni és olyan rég nem voltunk már együtt. Nagyon szeretem mind a kettőt és nem tudom, mit csináljak. Ti kit választanátok?


2011. aug. 25. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én ugy vagyok vele hogy elsö a család második az igaz barátság harmadik a párkapcsolat
2011. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy fogós kérdés, de azt hiszem a barátnőmet választanám. 18L
2011. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Barátodat válaszd!
2011. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 napietus ***** válasza:

barátnőmet, neki most nagyobb szüksége van Rád.


29/N

2011. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
am a bnöd választ 1.-oltam:DD
2011. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nyár van, péntek-szombat hétvége, felnőtt nő vagy 18 elmúltál... simán beleférne, h mindkét helyre mész, nem kellene cserben hagynod, megbántanod egyiküket sem
2011. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a barátnődnek most különösen szüksége van rád! persze, a barátod is nagyon fontos, de úgymond, neki most nem kirívó az esete. egy hét múlva is ugyan úgy megszeretgetheted. de a barátnőd most van padlón, most kell a segítség
2011. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:-s Nagyon nem jó, hogy kell választanom, annyira hiányzik már a barátom...:-s francba..:-s
2011. aug. 26. 00:01
 9/15 anonim ***** válasza:
tudod pasiktól hemzseg a világ, de igazi barát az nagyon kevés. ha ez a lány egy nagyon jó szinte igazi barátnőd, akkor válaszd őt.
2011. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj a szüleiddel, hogy most az egyszer had menj el mindkettőre. Csak elég meggyőzően kell előadnod amit itt is elmondtál, és akkor talán megértik és elengednek mindkettőre.

Figyelj! Egy próbát mindenképp megér. Sok sikert. :)

2011. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!