Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? A barátom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A barátom vagy a barátnőm?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátnőm eléggé kivan lelkileg és mondta, hogy nem csinálnánk valamit pénteken este. Aztán hívott a barátom, hogy szombaton van náluk valamilyen ünnepség és nem tudnék-e elmenni.

A probléma: Bár 19 éves vagyok a szüleim nem igazán díjazzák ha minden nap megyek valamerre, nem tudom melyiket válasszam, mert mind a két helyre nem mehetek. A barátnőmet sem akarom elhanyagolni, szüksége van rám, viszont a barátommal is olyan ritkán tudunk találkozni és olyan rég nem voltunk már együtt. Nagyon szeretem mind a kettőt és nem tudom, mit csináljak. Ti kit választanátok?


2011. aug. 25. 23:51
1 2
 11/15 TWIO ***** válasza:
54%
Az utolsónak tényleg igaza van :). Próbáld meg megbeszélni. Vagy összeollózni a dolgokat. Olyan programot, ahol mindkettejük ott lehet, mondjuk a szombat estére. Gondoskodj arról is, hogy senki ne érezze magát ötödik keréknek. Egy negyedik ember megoldás lehet :).
2011. aug. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

És ha a barátnőd is elmenne erre az összejövetelre, ahol a barátod lesz? Akkor félrevonulhattok beszélgetni a barátnőddel, szóval vele is lehetsz, de közben a barátodat is láthatod. És ki tudja, a barátnődet talán még fel is vidítaná az ünnepség, mert elterelné a figyelmét a problémájáról.

21/L

2011. aug. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kivételesen menj el mind2őre! :)

Amúgy szíved szerint, szerintem látszik hogy inkább a barátodhoz van kedved, menj csak ha nemtudzs mind2re :)

2011. aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
majd írd meg hogy alakult végül a hétvége :)
2011. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na szóval jól alakult. A barátnőmet elhívtam hozzánk itt volt jó sokáig beszélgettünk sokat, és nagyon jól telt úgy hogy nem is mentünk sehova. Így anyukámék sem voltak mérgesek, reggel korán keltem, hogy járjak a kedvükbe és segítettem egész idáig kicsit fáradt vagyok :D de megérte mehetek a barátomhoz is. Köszönöm mindenkinek, így lett a legjobb :)
2011. aug. 27. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!