Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok volt már, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt már, hogy egy őszinte vallomás - szerelmes levél megváltoztatott bennetek valamit a srác iránt?

Figyelt kérdés

Az én esetemben ez úgy néz ki, hogy a lány vonzódott hozzám (persze én is hozzá, sőt szerelmes vagyok bele), de egészen eddig szerinte ő sem, és én sem tudtuk egymásról, hogy miként tekintünk a másikra. Ő bizonytalan volt velem kapcsolatban, ezt mások is mesélték. Tetszettem és korábban vonzódott hozzám ,ezt ő vallotta be.


Most valami változott nála. Talán már beleunt, vagy csak elveszítette az érdeklődését.


Szóval lefogok vele ülni, rákérdezek mindenre, és elmondom, amit elszeretnék, és még egy levelet is írtam neki.


Szerintetek? Elgondolkozik rajta? Egyszer már írtam neki, akkor vmi változott benne (pozitívan), mert érzett irántam vmit...


Talán most is?


2010. máj. 26. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

persze..:D

3 szintet ugrik minimum:D

2010. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet ez a dolog,így legalább tiszta lesz minden.
2010. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na de van is reményem, ha látja rajtam ,mennyire komolyan gondolom, vagy elolvassa, elteszi, aztán szevasz tavasz?
2010. máj. 26. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem nem hatott meg eddig egy szerelmes vallomás sem, mert ha eddig nem éreztem semmit, akkor ettől nem fogok. De a te helyzeted más. A lánynak már tetszettél. Az meg hogy mennyire fog neki bejönni a levél, azt te tudod, én nem ismerem. De az igazán okos gondolat, hogy leültök és megbeszélitek. Bátraké a szerencse! Én szorítok!

20L

2010. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugy persze nem hat meg senkit egy levél sem egy vallomás, ha előtte nem volt semmi, de mi kölcsönösen vonzódtunk egymáshoz.
2010. máj. 26. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Éppen ezért mondom. A körülményeket figyelembe véve szerintem nagyon aranyos gesztus. Ha olyan embertől kapom, aki tetszik vagy már valami érzés is van kialakulóban, akkor tuti örülnék. Szerintem tetszeni fog neki, ne izgulj. Amúgy meg a beszélgetésből már úgy is le tudod szűrni, hogy szeretne-e valamit vagy sem. Ha nem, akkor is még egy utolsó kis próbálkozásnak jó lehet. :P

előző válaszoló 20L

2010. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amikor először ültünk le beszélni, akkor mesélte el, hogy vonzódott hozzám, és megtetszettem neki. Nem esett jól, persze én is elmondtam, hogy én abszolút nem barátként tekintek rá, a levelet akkor is odaadtam.


Aztán arra jutottam, hogy mellőzni fogom, hátha keres, és hiányzom majd neki. És hiányoztam. És másoktól hallottam, hogy ez a lány nem tudott még ezek után sem dönteni velem kapcsolatban.

Sőt, én is észrevettem, hogy bár az egész barátkozás az ő ötlete volt, de ő sem úgy közeledett felém.


Most viszont valami megint változott benne. Mintha kerülne.


Mindenesetre meguntam, hogy nem tudom, miként tekint rám. Ezért fogok vele beszélni.


És mivel anno is adtam neki levelet, és azok után vonzódott hozzám, talán most is fog....

2010. máj. 26. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!