Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 évesen nem késő elkezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen nem késő elkezdeni a "csajozást"?

Figyelt kérdés
Későn érő típus vagyok, és most jutottam el oda, hogy hiányzik egy barátnő... Még nem késő elkezdeni? :D Úgy értem, hogy a korombeli lányok elvárják, hogy valaki tapasztalt legyen, nem?
2011. jan. 22. 15:18
 1/4 bebycica ***** válasza:

soha nem késő:)

hidd el vannak későn érő lányok is ;)

2011. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is majdnem ennyi idősen kezdtem, mert 17 éves koromtól egy csajjal voltam, előtte meg volt vagy kettő, szal én se voltam egy húú de tapasztalt.

De nem vagy lemaradva be lehet hozni a dolgot pillanatok alatt:D

2011. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, a korodbeli lányok között is van olyan, aki nem akarja, hogy a srác tapasztalt legyen! Szóval sose késő elkezdeni. :)
2011. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lépjél túl ezen a ki mit vár el dolgon, ha jót akarsz magadnak. Vannak szép számban olyan lányok is, akik maguk sem tapasztaltak semennyire 20-21 évesen, és olyanok is, akiket nem az érdekel első sorban, vajon hány nőn mentél már át.


Még 25 évesen sem lenne késő semmit elkezdeni.


Hiába lett volna már x barátnőd. Mivel minden ember más, ugyanúgy mindenki mással más egy kicsit a párkapcsolat.

Minden kapcsolat elején újra ki kell tapasztalni, hogyan jó a másikkal testileg és lelkileg is.

2011. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!