Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem talál a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál a normális normálist?

Figyelt kérdés
Igazából baromira elegem van, hogy naponta felteszik ezt a kérdést. Hogy hol vannak a normális fiúk, lányok. És akkor a válasz az, hogy menj könyvtárba, meg vannak, csak bujkálnak. Én ezeket nem akarom megcáfolni, de azért amikor egy ilyen "normális" pasit kereső csajnál bepróbálkozik egy "normálisnak" tűnő srác, akkor az el van hajtva a csajok által. És akkor ez egy eset a kevésből, amikor egy fiú megszólít egy lányt. De egy "normális" fiú talál egy "normális" lányt, akkor annak nincs türelme hozzá, mert az általában zárkózottabb. Gondolkoztatok már azon, hogy definiáljátok a "normális" fogalmát, majd próbáljátok meg összehasonlítani egy olyan ember képével, akivel tényleg összejönnétek és jól éreznétek magatokat? Tényleg "normálist" akartok? Nem csak azért, mert úgy gondoljátok, hogy olyan ember, aki nektek TÉNYLEG megfelelne, annak Ti nem lennétek elég jók, ezért lejjebb adjátok az igényeiteket? Akinek az inge, azé. (Ezt a mondatot jól jegyezzétek meg, kérlek ne jöjjetek azzal, hogy a Ti esetetekben nincs így, és miért mutogatok ujjal! Ha Rád ez nem vonatkozik, akkor oszd meg itt azt is, de ne vegyétek személyes sértésnek a fenti sorokat! Amit írtam, az egy általánosítás, de mindig vannak kivételek.) Szerintetek nem így van? Kíváncsi lennék a Ti véleményetekre is! 17/L
2011. aug. 26. 22:46
1 2
 1/17 sergol119 ***** válasza:
most ki olvas el ilyen hosszút?
2011. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, de ezek szerint Te nem. Nem baj.
2011. aug. 26. 22:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Na most én szerintem ilyen "normális" fiú vagyok bár nem tudom pontosan mit értesz ez alatt de sejtem. Mikor végre találtam egy szintén normális lányt akibe vesztemre kegyetlenül bele is szerettem azzal kellett szembesülnöm hogy nem törődik velem sőt minden közeledést visszautasít bár amennyire tudom más fiúkkal is így van. Ez közel van az általad leírt tényálláshoz talán ezért van kevés "normális" pár.
2011. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja és 17/F.
2011. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Panda Péter ***** válasza:
100%
az időtlen kérdés, sose fog elmúlni. magát mindenki normálisnak mondja holott a normális minden embernél mást jelent.
2011. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ez most kit érdekel :D
2011. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

De mi az, hogy normális? Ezt tényleg megkellene fogalmaznia néhány embernek, hogy mit jelent, mert mindenkinek mást. Valakinek normális a társasági élet(szórakozni járás), valaki pedig ezt elsem tudja képzelni, vagyis nem szeretne ilyen párt magának, akkor már kiesik a "normális"-ból, pedig valakinek ő lesz a "normális".

Szóval rengeteg normális lány és fiú van. (A bulis csak egy példa, ezt minden másra rá lehet vetíteni.) Szóval nem az a kérdés,hogy vannak-e normális lányok és fiúk, hanem, hogy van-e olyan fiú/lány aki nektek megfelelne.


18/L

2011. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rákattintottál, nem? Akkor mi a kérdés? :-D
2011. aug. 26. 23:07
 9/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Valójában normális alatt a saját lány/fiú ideáljukat értik, ami mindenkinek más. Hiszen nem sok embernek kéne egy NORMÁLIS=átlagos pár. Ha csak normális kéne, azt úgyis talál az, aki akar....

Én az igényeimből nem adok lejjebb...persze nem állítom, hogy sose tennék kivételt.

2011. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Walk With Me ***** válasza:
100%

Azért mert kevesen vannak, ráadásul ugye aki ilyen "rendes" az nem jár minden hétvégén bulizni, tombolni, nem tűnik ki a tömegből, így nehezebben veszik észre.


A normális azt jelenti, hogy az adott közösség/társadalom elfogadottnak (normának) tartja. Ma ez a norma, hogy bulizz, igyál, szívj, kefélj, majdmold a viván meg ertéelen villogó "celeb"eket (tudom épp az ellenkezőjére gondoltál). Nézz csak fel egy közösségi oldalra mennyi ilyen menőző, pózoló, tökör előtt csücsörítő idióta van. Mert egyszerűen menő. Aki nem ilyen, azt észre sem veszik. Nem sokan vállalják azt, hogy kiközösítsék őket az elveik miatt, így inkább felvesznek egy olyan álarcot, amilyet az adott csoport (lehet ez baráti társaság, osztályközösség, akármi) elvár. Kevesen merik önmagukat adni, sokan csak azzal próbálják kimutatni micsoda egyéniségek, hogy majmolják egymást. A lányok elribisednek, a fiúk pedig ilyen falubikájaalfahím akármivé vedlenek, mert egyszerűen ezt nyomatja a média, ez lett megszokott, így lehet "sikerük" (értsd: dughatnak, menők, népszerűek). Aki pedig önmaga marad, nem pofázik össze-vissza, nem akar "menő" lenni és komoly kapcsolatot szeretne ennyi idősen (mondjuk 16-2x közötti korosztály) az meg nem találja a helyét, sem a párját, mivel az ilyen emberből nagyon kevés van manapság, vagy pedig értelem szerűen nincsenek annyira szem előtt.


Mivel én nem bulizom, inkább kicsit magányosabb, visszahúzódóbb fajta vagyok így hasonló lánnyal tudnék boldog lenni. Ennek a lánynak emellett persze tetszenie is kéne, hiszen akármennyire is próbálunk álszentkedni, hogy "csak a belső fontos", tudjuk, hogy nem így van. Legalábbis szerelemben nem. Kell valami, ami megfog külsőleg is. Azért nem jönnék össze senkivel, mert épp csak megfelel, de "nincs jobb", ahogyan egy lánytól sem várnám ezt el irányomban, mert hosszútávon értelmetlen. Lehet kicsit hosszú meg zavaros lett, de ez a véleményem.

2011. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!