Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem talál meg a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál meg a szerelem?

Figyelt kérdés
Tudom nem kell keresni, jön magától, régen jött is, de egy ideje hiányzik ez az életemből..Igaz sok csalódás ért ilyen téren, ezért már meg sem bízom senkiben, mert nem akarok pofára esni, sőt ha valaki ismerkedni akar, elutasítom, mert egyszerűen nem akarom, hogy valaki megismerjen, (barátokon kívűl) és megtudja hogy nagyon is sebezhető vagyok, ezért bezárkóztam ezen a téren..de közben nagyon hiányzik az egész..hogy valaki szeressen, és szerethessek valakit..mert nincs annál szebb érzés:) Lehet, hogy a külvilág felé ez kisugárzodik belőlem, hogy félek lekötni magam? 19/L
2011. aug. 27. 17:47
1 2
 1/13 Walk With Me ***** válasza:
Sajnos ez úgy nem fog menni, hogy bezárkózol. Én is hasonló helyzetben vagyok, de be kell látnod, hogy anélkül nem fog senki sem belédszeretni, hogy ne ismerne meg rendesen. Ennek pedig egy kockázata, hogy sebezhetővé válsz, dehát valamit valamiért.
2011. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Tudom nem kell keresni, jön magától"


Nos, ez a lehető legnagyobb baromság azok közül, amiket az emberek egymásnak mondogatnak. Nem jön magától, eszébe se jut jönni, ha te nem teszel semmit az ügy érdekében.


Legyél nyitott, ismerkedj emberekkel, ha randira hívnak, menj el, adj lehetőséget mindenkinek, akit egy picit is érdemesnek tartasz rá. Fejleszd a személyiséged és a műveltséged, tanulj kommunikálni.

2011. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"hogy valaki szeressen, és szerethessek valakit..mert nincs annál szebb érzés:)"


mintha én mondtam volna :)


hát pedig muszáj lesz nyitnod, vagy maradsz begubózva


az élet sajnos sok fájdalommal, szenvedéssel jár

2011. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát mert még nem találkoztunk 20/f:)
2011. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hehe:D
2011. aug. 27. 18:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Te nem érzed az ellentmondást a soraidban? Elzárkózol attól, amire vágysz... Persze hogy nem sikerül...
2011. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
am a 20/f vagyok biztos meg találod az igazit igaz nem olyan lesz mint én :D na jó viccen kívül amikor nem számítasz rá akkor talál meg, mondjuk manapság nehéz mert az a menő aki minden nap váltja a párját mint a zoknit:(
2011. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen...vágyok rá, de félek is tőle
2011. aug. 27. 18:08
 9/13 Walk With Me ***** válasza:
Ha igazán vágynál rá az legyőzné a félelmet. :)
2011. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mkinek.azt hiszem valtoztatnom kell..:)
2011. aug. 27. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!