Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 19 éves srác vok 177cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bryan19 kérdése:

Én egy 19 éves srác vok 177cm magas fekete hajú és barna szemű, és eddig nem volt barátnőm pedig nem nézek ki rosszul, jól öltözök, ilyen korban ez ciki?

Figyelt kérdés
Jól nézek ki de nő téren nem volt még tapasztalatom hosszú kapcsban?
2011. aug. 27. 04:58
1 2 3
 11/26 .Daniel. ***** válasza:
Ne mond már nekem hogy minden ronda pasi akinek csinos nője van gazdag. Valami más van a háttérben. Azoknak a ronda srácoknak van valamilyük ami neked nincs.
2011. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 .Daniel. ***** válasza:
valamijük*
2011. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Sokan mondták h önbizalom hiányban szenvedek lehet az a kiváltó ok h nincs bnőm O .o csak parázok h besülök h nemet mond a lány : /
2011. aug. 27. 11:13
 14/26 anonim ***** válasza:
11:03 Persze h van. Mercedesük meg sok fuxuk többek között.
2011. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 .Daniel. ***** válasza:
Semmi gond mert erre való az önbizalom. :) Ha félsz érezni fogják rajtad és nem kellesz majd nekik. Egy nőnek igazi férfi kell.
2011. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"nekem csak tegnap óta van ilyen hozzá állásom , mer egy csaj bevalotta, hogy neki a penz fontos mert legyen akarmileyn jo pasi de ha nincsen penze akkornem jo mert nem leeht kzos jovot epiteni ezert az biztos nem valssztja ......

na ezek utan mire gondoljak _"


Legalább beismeri a k.rvája. Közös jövő? Persze ő ezért ő nem akar semmit sem tenni.



"ha majd a jovoben osszeszedek valamenyi penzt akkor lessz baranom honann tudjam , hogy enm csak a penzemert kellek neki ?"


Sehonnan. Úgyis mindegyiknek csak a lóvé számít, a kérdés csak az, hogy mennyire.

2011. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Arra hogy megtudd a nő csak a pénzt keresi benned van egy egyszerű technika: nem veszel neki semmit!!!ameddig meg nem pakoltad ... egyszerű de amelyik nő elvárja hogy az első randin Te fizess az a fajta gyorsan lekopik. Miért kéne fizetned neki hogy megvedd a lyukát? Vagy mert ez "kötelező"? "


Nem. Osztom a véleményedet, de azt hogy adod elő az első randin, hogy kisanyám fizesd a sajátodat, mert az összes csaj elvárja, hogy férfiként te pengesd ki a költségeket. Ráadásul sok szerencsétlen barom is sértésnek veszi, ha egy nő felajánlja, hogy fizeti a sajátját, pedig így lenne korrekt.

2011. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 .Daniel. ***** válasza:
Ez egyszerű. Ha randizni viszed a hölgyet akkor fizesd neki de a hangsúly a randin van. Képzeld el megismersz egy csinos jófej csajt és azt mondod találkozzatok itt és itt. Ha beültök kávézni és számon meri kérni hogy fizesd neki a bármijét akkor simán letolhatsz egy ilyet: Figyelj drága ez csak egy találkozó még nem is ismerlek de már kávít vetetnél velem? Bocs de egy kapcsolat két emberen múlik így jobb ha többet nem találkozunk ... stb persze ez csak a lényege a dolognak és eltérhet a megfogalmazás. Azt hiszem ez teljesen korrekt a csajjal szemben. Ezek az én játékszabályaim és ha nem fogadja el mehet majd lesz aki elfogadja. Ez lehet egy szűrő is. Ha meg valaki nem ért velem egyet azt megátkozom:)
2011. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Ha beültök kávézni és számon meri kérni hogy fizesd neki a bármijét akkor simán letolhatsz egy ilyet: Figyelj drága ez csak egy találkozó még nem is ismerlek de már kávít vetetnél velem? Bocs de egy kapcsolat két emberen múlik így jobb ha többet nem találkozunk ... stb persze ez csak a lényege a dolognak és eltérhet a megfogalmazás. Azt hiszem ez teljesen korrekt a csajjal szemben"


Ez megfontolandó. Csak sajnos a mai világban mintha valami kőbe vésett törvény lenne, hogy te vagy a férfi, a nő a főnyeremény, fizesd ki minden szarját, mert különben elmegy a francba. Sok férfi pedig mindent meg is tesz, mert azt hiszi, hogy így majd jó nője lesz, de csalódnak.

Sose értettem, hogy miért akar valaki előnyt élvezni pusztán a nemisége miatt. Ő is akarja a dolgot, mert elvégre igent mondott a randira nem? Akkor meg miért kéne nekem állni a cehhet, már rögtön az elején? De még a következő randikon is, mert könnyen megszokják a jót. Az pedig nem érv, hogy én fizessek, mert én hívtam el. Ha a csaj hív el - ami elég ritka - akkor is ezek az elvárások.

2011. aug. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Az a problémám h nem vagyok milliomos és nincsen audiA8-asom mert ahogy elnézem a szép csajokat rájuk van írva h ha nem vagy gazdag és kocsi az balakban akkor mehetsz a darálóba szal ha nem vagy pénzes akkor le kel mondani arról h legyen egy szép és csinos bnőd akinek külsőleg és belsőleg és 100%-ban imponálsz ??? O .o mert nem vagyok szegény gyerek mert jól élek és meg van mindenem a bnőn kívül és ez a problémám aki meg bejön nekem és én is neki az túl meze van h találkozhassunk szal most kilátástalan helyzetbe vagyok
2011. aug. 28. 06:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!