Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 19 éves srác vok 177cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bryan19 kérdése:

Én egy 19 éves srác vok 177cm magas fekete hajú és barna szemű, és eddig nem volt barátnőm pedig nem nézek ki rosszul, jól öltözök, ilyen korban ez ciki?

Figyelt kérdés
Jól nézek ki de nő téren nem volt még tapasztalatom hosszú kapcsban?
2011. aug. 27. 04:58
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
messze*
2011. aug. 28. 06:18
 22/26 .Daniel. ***** válasza:

Na akkor mégsem számít a nőknél annyira a pénz.:)

Igen ez valami törvény az oldalbordáknál viszont senki sem meri kipróbálni hogy nemet mond magabiztosan. Hm csodák csodájára maradnak. :) Persze a legtöbbje mert tényleg vannak cédák akik arra mennek hogy pénzeljük őket. Szóval ez tényleg olyan mintha megvenném a csajt meg amúgyis ebből nagy előnyük származik mert ingyen esznek egy finomat. Ez kb olyan mint amikor a fejedhez vágják hogy a lányokat előre engedjük Muhahaha>:). Persze ha mondjuk oltás lenne suliban akkor valahogy nem lenne kedvük előrébb kerülni a sorban. Fura. A nők egyáltalán nem gondolkodnak bonyolultabbul csak máshogy mint mi. Vannak akik azt hiszik aranyból van a puncijuk és csak annyiból mások hogy van két dudor felül meg alul tudnak vendéget fogadni ennyi. Ettől ők nem lesznek jobbak.:) Sajnos manapság a férfiak annyira puhányak lettek hogy ők futnak a nők után olyan hozzáállással hogy "ha a seggét nyalom talán kegyeibe fogad ez az istennő" Hehh, talán. Vagy meghívatja magát egy italra és szevasz. Na mindegy a nőknek nem a pénz kell ennyi a lényeg.

2011. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
nem csak a külső számít...
2011. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

érdekes hogy ahogy láttam a válaszokat, néhány azt írta hogy ha nincs pénzed akkor nincs esélyed meg hogy a ribancoknak a pénz kell és hogy a belső nem számít. akkor ezek szerint én kivétel vagyok. engem nem érdekel hogy ki milyen gazdag hogy él. nekem leginkább a belső van előnyben. nekem az számít egy fiúban hogy tudjak vele hülyülni de komoly dolgokról is beszélgetni. az anyagi dolgok egyáltalán nem érdekelnek.


16/L

2013. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"A sok riibancnak csak a pénz kell..."

Ok, akkor szerezz pénzt és fogj egy riibancot! Ha neked az kell, áldásom rá.. De ha normális lányt keresel, akkor ne az ilyenek között keresgélj.


Aki meg a pénzre hajt, azért nem kár.

2016. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

16/l voltam.


Amúgy azóta hogy alakultak a dolgok?

2016. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!