Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha (bővebben lent)? Fontos! (bárki válaszolhat)

Figyelt kérdés

Ha a párod szakítana veled és összejönne az egyik jóbarátoddal.

(nyilgán így a barátod is hátbaszúr)


1. Milyen érzés lenne ez neked?

2. Ezt meg tudja valaki tenni komoly lelkiismeret furdalás nélkül (úgyértem hosszú távon)?


2011. aug. 27. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:

gondolom a jó haverodnak több pénze van ....


gondolom elég szar....

legalábbis nekem még nem volt barátnőm ... de mikor egy csaj akt rég ismerek olyasmit mondott , hogy neki fontos a pénz is meg , hogy szerinte ebben az országban az mindenkinek fontos , mert anélkül nem lehet közös terveket építeni .....

és ha lenne két pasi akit nagyon kedvel a gazdagabbikat választana annak ellenére is ha nem is lenne a másiknak se sokkal több pénze ...


ezek után jött , hogy ugorjak egy fejest a betonba a harmadikról .... még mindig gondolkodom rajta .... 23f

2011. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem azért írtam , hogy busatagot csinálj ....csak azt írtam le amit érzek... tudom a tied sokkal rosszabb lehet ...
2011. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az anyagiakat hagyjuk, Egyforma anyagi helyzet esetén.

És légyszi a kérdésre! Mielött válaszoltok gondoljatok bele rendesen!

2011. aug. 27. 08:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, köpni-nyelni nem tudnék, első sorban.

1. rettenetesen rosszul érezném magam, kétszeresen is megbántva, egyrészt, mert a barátom kirúgott, másrészt, mert egyik jó barátnőmmel jön össze, akinek éppenséggel vígasztalnia kéne... Szerintem ez esetben a barátnőm is mellőzném, elég erőteljesen

2. ha meg tudja tenni lelkifurdalás nélkül, akár rövid távon is, az nem igazi barát. Valahol mélyen legbelül örülnék neki, hogy kiderül róla, ennyire tart engem. De persze, pasi miatt baráttal összeveszni nem vesznék, ez azért lenne, mert hátbaszúr.


U.I.: ez azokra az esetekre nem vonatkozik, amikor nem szeretem a pasit (volt már rá példa, de semmi szerelem nem volt a dologban részemről). Olyankor csak nyugodtan, csinálnak amit akarnak. :))

2011. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

8:40

Köszönöm a normális választ ment a ződ kéz! Amúgy megtörtént velem

2011. aug. 27. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem ez volt. Barátnőm szakított velem, aztán meg a legjobb barátom akinek elsírtam a bánatom összejött a csajjal. Kiírtam ide, hogy rosszul esett és még én voltam leoltva,hogy úgy viselkedek mint egy óvodás.

17/F

2011. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tajparaszt ***** válasza:

Ha szerelmesek akkor nem szúrt hátba.

Lehet, hogy boldogan élnek amíg meg nem halnak, lesznek gyerekeik, stb...

A szerelem erősebb mint a barátság.

2011. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tajparaszt

Én nem értek veled egyet. A szerelem múlandó, a barátság lehet örök.

Nekem ez a véleményem.

A zöld kéz megy, attól függetlenül, hogy más a véleményünk :).

2011. aug. 27. 13:37
 9/9 Tajparaszt ***** válasza:

Nem más a véleményünk :)

Igen, a szerelem múlandó a barátság örök.

A szerelem intenzívebb érzés és az ember nem gondolkodik, ezért írtam, hogy erősebb.

2011. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!