Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátnőtök elmenne bulizni szó nélkül?

Figyelt kérdés
2 hónapja járunk és fogta magát és lement a barátnőivel bulizni egy szórakozóhelyre úgy h nem is szólt nekem .. 17/F
2011. okt. 19. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Most őszintén, miért tartozik neked elszámolással arról, hogy hova megy a barátnőivel? Amíg nem pasizik/flörtöl egy szavad se lehet.

Te is menj el sörözni nyugodtan haverjaiddal.

Nem kell egymást megfojtani.

2011. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És?Látod,nem veled akarja magát jól érezni.Menj el te is bulizni.
2011. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem azzal van a baja a kérdezőnek hogy lement hanem hogy szó nélkül. nekem is rosszul esne, hogy ennyire nem méltat.
2011. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 seesee ***** válasza:
Egyenjogúság van, megteheti! :) Ha zavar ez téged, akkor menj vele te is. Ha nem hínvak, akkor meg vedd tudomásul, hogy kell neki is egy saját élettér, csajos bulik, csacsogás. :) Nincs ezzel szerintem még semmi baj, nem kell rögtön a hűtlenségre gondolni!
2011. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Addig nem gáz amíg nem kef.él félre.
2011. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt nem csak a fiunak kell bíznia a másikban, hanem a lánynak is a fiuban. Mivel valószínű azért nem mondta meg, mert félt, hogy rossz érzése lesz a fiunak, nem szívesen engedné el. Ez most sikerült a lánynak, mert valószínű mástól hallotta, akik már kombináltak, vagy utólag mondta el a lány, mert így már a fiu nem tudja akadályoztatni, ha akadályozná benne! Egészséges féltékenység belefér! Már megint a lányok támadnak itt!
2011. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lehet ezzel csak Én vagyok így,..dehát minden ember más..de Én például egyáltalán nem mennnék addig,amíg a Párommal nem beszélnék erről. Én sem örülnék fordított esetben. Mondjuk mi megbeszéltük ezt,és nekünk ez így jó!De Kedves Kérdező szerintem ne aggódj,biztos csak picit kikapcsolódott,csajos este. :)
2011. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem volt valami korrekt dolog töle. Mond meg neki hogy téged zavar és hogy nyugodtan menjen el néha, de azért legalább szoljon már hogy szeretne menni. Egy komoly kaocsolat alapja lenne...
2011. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

Akkor lapozzatok vissza, mert nem egy ilyen kérdés van, hogy "csaj vagyok, lementem bulizni egyedül, sokat ittam és lefeküdtem a volt pasimmal, hogyan mondjam el a barátomnak".

Ha már két hónap után itt tart, nagy bajok lesznek később. Majd fél év után esetleg elmehet egyedül, de akkor sem maradhat ki egész éjszaka.

2011. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát,engem nem igazán zavar,ha a barátom elmegy szórakozni nélkülem,vagy hogy nem szól,mert tudom,hogy normálisan bulizik,és 100%-ig megbízok benne,utána úgyis szokott mesélni...lehet,hogy ez sok embernek fura,de nekem természetes,hogy a páromnak van saját élete is és hogy teljesen megbízok benne...
2011. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!