Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy kiakadok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy kiakadok, vagy hisztis vagyok?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, lassan öt éve járok a barátommal, pár hónapja egymáshoz közeli városban élünk. kb. két hetente találkozunk, már nem lattam két hete. Hét közepén fülembe jutott, hogy jó buli lesz a városban, ahol él és mondogattam neki, hogy szeretnék menni. Hümmögött, hogy még nem tudja lesz-e kedve. Tegnap estefele rákérdeztem ismét, mert akkor volt utolsó vonatjáratom arrafele. Azt válaszolta, semmi eestre sem lehet szó ma buliról, mert dolgozott s fáradt. Amire lemondtam a buliról, felhivott, hogy sörözik a haverjaival és lehet történik változás a programban és kimennek a városba, de semmi esetre sem ül sokat, nincs kedve a tömeghez. Ezzel ellentétben reggel hatig bulizott azon a helyen, ahová én csalogattam és felhivtam a figyelmét a programra. A tetjébe mnidennek még éjjel háromkor azt tanácsolta halkitsam le nyugodtan a telefonomat és aludjak, mikor pont ő volt az álmos, fáradt, nem én. Szerintetek eltúlzom, szemétség amit csinált, vagy sem? Köszi
2011. aug. 27. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
majdnem hasonló történt nálunk,én is kiakadtam és még páromnak állt feljebb h mit veszekszem vele...azóta sem tudom ezt lenyelni...
2011. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces:D Vagy nem akarja, hogy találkozz a haverjival, vagy pedig igazat mondott, és csak az alkohol pörgette fel.
2011. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, h szemétség. Viszont semmiképp ne "hisztizz", az elég riasztó a pasik szemében. Szerintem meg is lepődne, ha teljesen normálisan, nyugodtan, és higgadtan beszélnéd meg vele. :) De mindenképp mondd meg neki, h ez mennyire szarul esett, és képzelje el fordított helyzetben.
2011. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
két hetente találkoztok? már itt van a baj.
2011. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

26 évesen, 5 év után, 2 hetente találkoztok...

Ezt nem nevezném még járásnak sem. Ha a barátodnak elég ez, akkor ne csodálkozz, hogy nem érdekled annyira. Nem is szeret igazán.

2011. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 BlackSword ***** válasza:
82%
Ez tényleg vicces, hogy 5 év után csak kéthetente találkoztok... Ennyi idő után a Ti korotokban már lassan az összeköltözésen kellene gondolkodni... Nem??? Szerintem Orrba szájba csal, és még felvállalni sem akar...
2011. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kiverném a balhét az tuti. Biztos nem szeretik a pasik ha hisztizik a barátnőjük, na de azért álljon meg a menet.. Így is ritkán találkoztok, és még te ajánlod fel hogy elmennél hozzá, de nneeee mert "fáradt", erre meg reggelig bulizik a haverjaival?! Na nemár.. Hogy állna a szája, ha ezt te csinálnád? Hiányoznál neki, nem találkoztatok 2 hete, de te inkább elmész bulizni. Mi az hogy 2 hét után nincs hozzád kedve? Mert nyilván itt ez volt a gond. Mert ha tényleg olyan fáradt lett volna, amilyennek mondta magát, hogy még veled se volt ereje találkozni, akkor azt mondta volna a haveroknak, hogy bocs de ma nem. Vagy max egy sört megisznak és hazamegy aludni. De ez...?

Én a helyedben megmondanám hogy igenis nagyon rosszul esik hogy semmibe vesz, meg hogy 2 hét után nem akar találkozni veled, de azért buliba el tud menni reggelig.. Nem azt mondom hogy szakíts vele, és nem is olyan nagy bűn hogy halálra kell ítélni, de én megleckéztetném a helyedben úgy, hogy ugyanezt megcsinálom vele. Megvárnám amíg ő el akar jönni hozzám, és ugyanezt végig csinálnám. Ó, bocsi fáradt vagyok. Majd amikor már belenyugodott hogy nem jön el, akkor felhívom hogy szia, a barátnőimmel mégis elmegyünk egy kicsit beszélgetni, szórakozni... Aztán felhívhatod milyen eszméletlen jó volt a buli.. (nélküle is).

2011. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam volna a pasimnak ilyen helyzetben hogy bocsi, fáradt vagyok, de gyere el, nézzünk meg egy filmet, kajáljunk, aludjunk együtt egy nagyot. Szerintem ő nem szeret téged, nem hiányzol neki és durván le akart rázni.
2011. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fél év után még azt mondanám, hogy természetes. Sőt, még egy év után is belefér. De öt után, úgy hogy két hetente találkoztok, nem akar veled bulizni? Lehet, hogy most utálni fogsz, én leszek a szemét, de kimondom: szerintem majdnem biztos, hogy megcsal. Beszélned kellene vele. Üljetek le, és mondd el a problémádat, hiszen ennyi idő után tudnotok kell megbeszélni egymással, ne kerülgesd a témát. Kérdezz rá, és majd kiderül a válaszaiból és a reakciójából hogy hogyan érez.
2011. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
OMG! 5 év után havonta 2x találkoztok? Ezt egyáltalán nem lehet kapcsolatnak nevezni. Őszinte leszek hozzád: szinte biztos h megcsal, ráadásul szerintem nem is szeret ha 2 hét után nincs kedve találkozni veled.. Le kell ülni és meg kell beszélnetek h mi okból kifolyólag tette ezt veled, mert én biztos nem tűrném el ezt neki a helyedben.
2011. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!