Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség hisztis a párom! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség hisztis a párom! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Pasi létére eléggé hisztis. Minden megsértődik ami nem úgy van ahogy neki tetszik. Meg sértődik ha elmegyek a barátnőimmel, a családommal vagyok és azzal az indokkal hogy miért nem vele töltöm ezt az időt.Féltékeny a családomra különösen a bátyámra. Ha nem vagyok msn-en, ha sok munka van, nem mondom neki hogy szeretlek =S, ha esetleg általam jónak talált időpontban szeretnék vele találkozni a válasza az hogy neki mennyi dolga van, sajnos e mellett még egy 2 lábon járó világfájdalom, hogy vele nem törődik senki és neki mennyi dolga van. Magán életem az szinte nincs mert mindenről tudni akar. Féltékeny a pasi ismerőseimre. Pedig elég hűséges ember vagyok. Mit tudnék tenni a túláradó érzelmei ellen és e beteges féltékenysége ellen. segítsetek.
2011. okt. 23. 17:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2 szó DOBD KI!!!!!
2011. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Smartguy86 ***** válasza:
Ebben neked semmi jó nincs. Dobd a csudába! Te ennél jobbat érdemelsz.
2011. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Elsőre ordítsd le a fejéről a hajat.

A féltékenységre nem szolgáltál rá, de megkérdezheted, miért néz ku.rvának?? Minek tart, hogy a bátyádra féltékeny?? Hadd hebegjen.

Közölni kell vele jó hangosan ordítva, hogy nem CSAK róla szól az életed, és érezze magát megtisztelve, hogy helyett kapott benne.

Neked nem tiszted őt kiszolgálni, körbeugrálni, és elviselni a hisztijeit.


Ha egy kiadós üvöltözés után se képes magát összeszedni, akkor meg lapát.

Komolyan nem találtál ennél jobbat?

2011. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Beszélgess el vele h változtasson dolgokon mert ha nem akor végeztél vele. Ha szeret megteszi. Ha nem akor meg jól jártál h otthagytad. Ez neked igy gondolom nagyon rosz. Én is csak a szakitást tudom javasolni.
2011. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Smartguy86 ***** válasza:
Egy beszélgetés nem fog segíteni egy ilyen nárcisztikus eseten. Kőkemény kudarcélmény kell neki, hogy kinője az elkényeztetettségét...
2011. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Csak a hisztériás emberektől mentsen meg az ég. -_-
2011. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
B.AZD KI MINT FO.STOS MACSKÁT SZ.ARNI! Nem is értem, hogy ezt miért viselted el tőle
2011. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! De úgyse fogsz, mert még szereted, ugye? Akkor meg viseld el! Ezzel a kör bezárult.
2011. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Tényleg ki kell dobnom. Többször leültem vele, meg beszélni a problémákat. És kb 2 napig tartotta a szavát és utána kezdődött újra minden. Vagy pedig úgy gondolta hogy vesz virágot meg valami apróságot és ezzel meg van oldva minden.
2011. okt. 23. 17:29
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolsó kérdező, igen vannak még érzéseim iránta de valahogy ki kell ölnöm magamból, mindig az első lépés a legnehezebb

=( De valamikor meg kell tenni a lépést.

2011. okt. 23. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!