Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy kiakadok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy kiakadok, vagy hisztis vagyok?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, lassan öt éve járok a barátommal, pár hónapja egymáshoz közeli városban élünk. kb. két hetente találkozunk, már nem lattam két hete. Hét közepén fülembe jutott, hogy jó buli lesz a városban, ahol él és mondogattam neki, hogy szeretnék menni. Hümmögött, hogy még nem tudja lesz-e kedve. Tegnap estefele rákérdeztem ismét, mert akkor volt utolsó vonatjáratom arrafele. Azt válaszolta, semmi eestre sem lehet szó ma buliról, mert dolgozott s fáradt. Amire lemondtam a buliról, felhivott, hogy sörözik a haverjaival és lehet történik változás a programban és kimennek a városba, de semmi esetre sem ül sokat, nincs kedve a tömeghez. Ezzel ellentétben reggel hatig bulizott azon a helyen, ahová én csalogattam és felhivtam a figyelmét a programra. A tetjébe mnidennek még éjjel háromkor azt tanácsolta halkitsam le nyugodtan a telefonomat és aludjak, mikor pont ő volt az álmos, fáradt, nem én. Szerintetek eltúlzom, szemétség amit csinált, vagy sem? Köszi
2011. aug. 27. 12:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én elmentem volna egyedül, dühöngjön ő, ha akar.
2011. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

három éve vagyok együtt a párommal. úgy összeszoktunk már, mintha 20 éve házasok lennénk. minden nap együtt alszunk, ha valamiért mégsem tudunk, iszonyatosan szenvedünk.


öt év után kéthetente? nevetséges. hogy mered ezt párkapcsolatnak nevezni?

2011. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!