Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ilyen nagy vágyam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen nagy vágyam, hogy szeressen egy csaj végre és én is úgy szerethessem?

Figyelt kérdés
Én már totál nem bírom ezt így tovább, próbálkozom mindenhol, de nem akar összejönni, aki tetszik nekem, annak én nem kellek, akinek én tetszem, nekem nem jön be.
2011. aug. 27. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
próbáld meg megszeretni azokat akik szeretnek téged...
2011. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok ezzel! Dettó így érzek!! Nem tudsz magadról képet linkelni? Én is linkelnék majd..hátha most összejön...mindkettőnknek. Egyébként hány éves vagy? Hobbijaid? Bármi, ami téged jellemez?
2011. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Walk With Me ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Mintha képtelenség lenne viszonozni akár egy kicsit is nemhogy a szerelmet, de még szeretet sem. Csak a vígasztaló fasság dumát kapom, hogy jajj de ritka az ilyen pasi, meg milyen helyes is vagyok, meg hogy hogy még nem volt barátnőm blablabla... de valamiért még sem kellek (és nem nem a sajnáltatás miatt, ez most különleges eset mert már én is besok(k)alltam!).
2011. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
detto..csak nő vok..
2011. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 43%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:18


ha írsz privit, tudok képet is küldeni neked

2011. aug. 27. 23:23
 6/15 szamóca.. ***** válasza:
hát... nekem sem kéne olyan pasi aki egyedül nem tud boldog lenni... önmagában taszító ha egy srác ennyire rá van görcsölve a barátnő témára.
2011. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:20

Bunkóka! Gondolod agy kövérnél még egy anyám asszony katonája balfax ember is jobb? Nekem,kövér csajnak te vagy a jéghegy csúcsa komám!

2011. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
itt nem tudnál linkelni?
2011. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Detto itt is..... De már nem sokáig fogom bírni... :(

16/F

2011. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:24


A kövérséget csak példának írtam. mert nekem pont az ilyenek nem kellenek, (bár én se vagyok olyan helyzetben hogy válogassak a nők között) de azért nem szeretnék 'palacsintává' összelapulni egy összebújás után. Inkább legyen egy idegbajos kismelű barátnőm, mint egy (...)

A vékonyak valahogy mégis aranyosabbak.

A dagik még arra se képessek hogy tegyenek valamit a külsejükért.

2011. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!