Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ilyen nagy vágyam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen nagy vágyam, hogy szeressen egy csaj végre és én is úgy szerethessem?

Figyelt kérdés
Én már totál nem bírom ezt így tovább, próbálkozom mindenhol, de nem akar összejönni, aki tetszik nekem, annak én nem kellek, akinek én tetszem, nekem nem jön be.
2011. aug. 27. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is pont a Te helyzetedben vagyok? De tudod mit? Én azt fogom csinálni, hogy ha észreveszem, hogy egy csajnak bejövök és keresi a társaságom és ha csak egy kicsit is tetszik nekem, engedem közeledni. Lehet, hogy jellemileg nem fog hozzám 100%-osan passzolni, de ha már ott tartunk, hogy járunk az legalább összerakná a megtépázott önbizalmamat. Ezt javaslom neked is. Remélem segítettem ;)
2011. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De nekem nem megy, ha nem vonz a lány a külsejével, akkor már veszett ügy sajnos.
2011. aug. 27. 23:57
 13/15 anonim ***** válasza:

Itt is ugyanaz a helyzet! De én így is boldog vagyok lány nélkül, de a szexuális frusztrációm/szeretethiányom már egyre kegyetlenebb méreteket ölt!

De ha bele döglök akkor is megtanulok csajozni!! VÁÁÁÁÁÁÁÁ, kiáltsátok ti is!

VÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Egyébként ha karácsonyig nem lesz barátnőm prostit tervezek, bár ebbe még nem vagyok biztos, csak azon gondolkodtam még több önbizalmat zsebelhetnék be egy dugással:S Bár ebben is kételkedem


pár nap múlva F18

2011. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hátmár én is a prostin agyalok egyébként.
2011. aug. 28. 00:05
 15/15 anonim ***** válasza:
Add lejjebb az igényeidet! Ha átlagos szinten vagy mind külsőre, mind anyagilag, akkor csak a csúnya lányoknak fogsz kelleni. Ha átlag alatt, akkor még nekik se.
2011. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!