Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy csajjal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy csajjal, aki nem is tetszik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 hónapja összejöttem egy csajjal(csak úgy, mer hogy legyen mégis, amíg nincs meg elöször viccesnek tünt), aki nem is az esetem, söt, egyáltalán nem vonzódom hozzá.( nem csunya, más fiuk mindig mondják milyen jó csajom van, de jó lenne, ha nekik ilyen lenne, irigykednek, stb.) Nem keresem sosem, persze amikor találkozunk eljátszom, hogy nagyon hiányzott stb. Látom rajta hogy öszintén szeret, mindig felhív, hogy aztán egész nap beszéljünk, mindig csak ölelget és puszilgat.Nem szeretném összetörni, ennyire nem vagyok önzö kötsög.

Namost a kérdésem: Várjam meg míg "lenyugszik", és úgy dobjam ki, vagy most? Esetleg játszam tovább ezt a véget nem érö, boldogtalan szerepet? 14/F


Hogy megkíméljem a zsici jellegü válaszolókat:

-nem vagyok meleg

-nem dugom meg, hogy aztán kidobjam

-NEM terhes

-Nem sütök/fözök neked semmit


2011. aug. 28. 03:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elcsábítsam tőled?
2011. aug. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elég sz.r helyzet...de szerintem mondd neki,hogy már nem szereted.ha tovább húzod csak rosszabb lesz
2011. aug. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, h.ogy a 3. válaszod leírásakor, már tudtad, hogy mi a kérdésem.
2011. aug. 28. 03:16
 4/13 anonim ***** válasza:
de igen, önző kötsög vagy...mert erre már akkor gondolhattál volna mikor poénból elkezdtél szórakozni vele... mostmár akármit csinálsz, akárhogy csinálod, fájni fog neki és igenis te vagy a rossz aki miatt szenvedni fog
2011. aug. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy kiszerettél belőle. Hazudd ez, hogy kevésbé fájjon neki, mert ha azt mondod, hogy sosem szeretted egy életre összetöröd.
2011. aug. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

He, nemvagyok én olyan.

ö baja, minek szeretett belém?

2011. aug. 28. 04:04
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Ekkora suttyót basszus.Ha velem csinálna ilyet egy pasi(csakhogy tisztázzuk..te még kisiú vagy) letépném a tökét.

Mi az,hogy "kidobni"?A szemetet max,de nem egy lányt.


14 évesen amúgyis sok fogalmad lehet arról,hogy milyen egy kapcsolat..sajnállak,ember.Komolyan.

2011. aug. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 05:45


Ja, gondterhes.


Kedves, drága, édes kérdező!

Először is legközelebb, ha unatkozol, csinálj magadnak kistestvért, és szívből remélem, hogy még visszakapod az élettől, hogy akibe először beleszeretsz, sza.rba se fog nézni, és kidob, mint a hasmenéses macskát.


Másodszor: először találj ki valami nagyon jó indokot, hogy miért szakítasz vele, mert az, hogy utólag rájöttél, hogy nem tetszik, az édeskevés.

Há' kur.vára sajnállak, de a véget nem érő, boldogtalan szerepet javaslom, de ha lehet, kapd össze magad, mert minél jobban hanyagolod a csajt, neki minél jobban kell tepernie, annál jobban fog fájni neki, ha kidobod.


Aztán az is lehet, hogy neki pont ez kell, és akkor unna rád, ha úgy futnál utána, mint egy kiskutya.


Azt meg nyugodtan valld be, hogy tényleg csak azért kezdtél vele járni, hátha megdughatod, és már nem leszel szűz, mert ez sokkal fontosabb 14 évesen, mint mások érzelmei.


Szóval az egy finom dicséret, hogy egy önző köcsög vagy, mert azok SEM csinálnak ilyet.


Adva van egy lány, aki csinos, szép, mindenki irigyli tőled, te meg unod, és csak eljátszod, hogy jó amikor ölelget. Lehet, hogy nem vagy meleg, de szerintem tépd le tököd, ha egy ilyen lányt nem tudsz megbecsülni és megszeretni, még esélyes, hogy később rájössz, mégiscsak a zacsipacsira gerjedsz.



Egyébként szakításhoz is remek indok, és a csaj sem fogja magát olyan pocsékul érezni, ha bevallod, hogy rájöttél, valójában a fiúkat szereted.


Esetleg ajánld fel, hogy legyetek nyitott kapcsolatban, és akkor ő fog kidobni téged, vagy belemegy, és innentől szinte magától megtörténik, hogy összejön valaki mással.


Netán ha képes vagy őszintén beszélni bárkivel, vedd rá egy olyan haverod, aki irigyli a nődet, hogy csapja le a kezedről, mert te rájöttél, hogy egy utolsó, gerinctelen hernyó vagy, aki jó eséllyel impotens, de nincs bátorságod szakítani, mert sosem lesz belőled Férfi. A lány valami jobbat érdemel, mondjuk ők.

2011. aug. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

07:28


A számból vetted ki a szót!

2011. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7:28-as válaszban az igazság....és ha 14 évesen ennyire futtya tőled hogy ilyen tahó legyél akkor inkább hagyd a fenébe ezt az egészet....tudod te mennyire tud fájni egy lánynak ez a dolog??? csak mert én már éltem át olyat hogy szinte a karjaim között omlott össze a lány....kívánom hogy átérezhesd és akkor majd 2x is meggondolod mit teszel....üdv egy szintén 14 éves....
2011. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!