Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elviselni a pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elviselni a pasikat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nem a pasik dolga a házimunka, de legalább abban legyen partner, hogy segítsen megtartani a rendet, és ne "tegye tönkre" azonnal. Nem olyan válaszokat várok, hogy beszéljek a barátommal, mert az hiába, nem segít, és a legtöbb pasi ilyen lusta...
2011. aug. 28. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha kupi van dugd el a sörét és a távirányítót.Addig ne add vissza míg nincs rend.
2011. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Csak nevelés kérdése...

Nincs rend, nincs szex!


(persze, ha az anyós már gyerekkortól idomítja, akkor még ennyi gond sincs)


Persze mindig utálni fogja saját magát, amikor önként nekiáll mosogatni...

F

2011. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én a saját dzsuvámat eltakarítottam, az övét meg ott hagytam és megmondtam neki, hogy nem a bejárónője vagyok. Addig halmozódott amíg elkezdte zavarni és utána eltakarított maga után :D
2011. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
kössetek egyezséget. ha nem tartja a tisztaságot, ne legyen szex. komolyan beválik :D
2011. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
:D köszi, én is ilyesmire gondoltam. de az a baj, h már így se sűrűn szexelünk, igaz, miattam, de akkor majd gyakrabban kezdeményezek, és aztán lassítok, ha nem lesz rend :D
2011. aug. 28. 13:31
 6/16 anonim ***** válasza:
nekem szerencsém van, az én barátommal együtt szoktunk takarítani, maga után is általában elpakol. nem vagyunk rendmániások, de akkora kupi sosincs
2011. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nők között is vannak trehányak. Gyakran rendetlenebbek, mint egy férfi!
2011. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mert a nők annyira angyalok igaz? Sokszor igénytelenebbek, mint a férfiak.

A legtöbb pasi ilyen lusta duma pedig megint egy hülye általánosítás. Kellett neked egy rossz fiú, hát most megkaptad. A szexszel való zsarolás pedig elég gyerekes. Ne csodálkozz, ha majd keres valaki mást.

2011. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 .Daniel. ***** válasza:

Én lenézlek Téged. Ne általánosíts mert így csak ostobának fogsz tűnni. Másik: tipikus női undorító kis praktika hogy elkezd zsarolni egy férfit és még ő az áldozat aki erre kényszerül. Ha megvonod tőle a szexet félre-fog-kúrni. Nem igaz hogy ennyire nem látod át a dolgokat. Rühellem az olyan magadfajta kis majd jólki@szok vele nőket mint Te. Szóval a véleményem hogy sokkal jobban el lehet viselni egy trehány férfit mint egy manipulatív, zsarolásra hajlamos nőt. Szerinted?

Csak hogy hasznos is legyek számodra: Attól hogy megvonod tőle a szexet nem az fog járni az eszében hogy jaj milyen jó konyhatündérnek lenni vagy ilyesmi. Rákényszeríted olyanra amit nem akar. Vagy beszéld meg vele vagy dobd ki.

2011. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én könnyen, mert én is közülük való vagyok! valóban! ezért el lehet engem ítélni, de nekünk is vannak érzéseink! nem kell nekünk a feminista szöveg, mert ezzel akarnak minket elnyomni, és a törvény is nektek kedvez, régi Spárta miatt például, ezért ti sokkal könnyebben elnyomtok minket, olyanok vagytok mint a tűzhely, ha kell feltüzel, de akkor se mindig! ráadásul váratlanul is én égek a tűzhely hibája miatt! EZT NEM TŰRÖM TOVÁBB!
2011. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!