Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt nem bírom elviselni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem bírom elviselni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátommal együtt jártunk 7hónapig,amikor egyszer csak szakított velem egy smsben mert zavarta hogy folyton keresem.Kibékültünk,megbeszéltük hogy nem fogom keresni mindig.Mondta hogy szeret,két hete még együtt voltunk egész hétvégén meg minden jó volt.Egy két nap eltelt,nem írt,gondoltam jólvan,ez még nem baj,aztán már eltelt két hét,és nem ír.Még is mit gondol,meg képzel?Én nagyon szeretem...És rosszul esik hogy ennyire nem lehet tekintettel lenni rám!Egyszerűen mocskosul elegem van abból,hogy mindenki kislánynak néz,meg nőietlennek,meg nem tudom minek,sosem vagyok jó.Hogyha kicsit kiöltözök meg minden akkor már rögtön útszéli vagyok,ha meg nem festem ki magam stb akkor meg kislányos vagyok.Sosem jó a környezetemnek semmi.Én egyszerűen csak egy normális komoly kapcsolatot szerettem volna,egy normális fiúval,mindent megpróbáltam beleadni,kisebb nagyobb hibákkal,mert ugye hibátlan nincsen,erre mit kapok??H.ülyére vesznek,meg hazúdnak nekem,bújkálnak előlem,nem vagyok már kislány,miért nem lehetne az igazságot a szemembe mondani,hogy nem kellek,vagy pedig tisztességes módon ő is tegyen a kapcsolatunkért,ne csak én,ez egy olyan dolog amit folyamatosan építeni kell,nem olyan hogy na elkészült és már nem kell vele foglalkozni többet,ez sosem egy készen kapott dolog.Folyton úgy érzem hogy mindig én gondolkozok rosszúl,még hibáztatom is magam,hogy biztos én rontottam el valamit.De már esküszöm nem tudom mit tegyek,nekem szükségem lenne rá,de ő egyszerűen nem hajlandó foglalkozni velem,egyébként tudom hogy egész nap a gép előtt kockul meg biciklizik,jó bejár az egyetemre is,de lehetne rám pár perce....Egy hajszál tart attól hogy ne csináljak hülyeséget magammal...........!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 6. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%

Milyen hülyeségre gondolsz?


Üdvözlettel: Dr. Rublencik Zsolt PhD

2011. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy,nem erre kerestem a választ..............................................
2011. okt. 6. 22:24
 3/25 anonim ***** válasza:
46%
Bocsánat, de késő este nem fogom az egészet végigolvasni.
2011. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ki vagyok idegileg,mert kihasználnak meg semmibe vesznek....
2011. okt. 6. 22:26
 5/25 anonim ***** válasza:
rossz embernél keresed a boldogságod. őt már felejtsd el, egy talpó ha igy viselkedik... vannak normális fiuk is, akik értékelnek egy kapcsolatot!
2011. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%
Remélem nem az öngyilkosságra gondolsz....
2011. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A családom is szó szerint egy nagy s.zar..............túl sok értelme nem nagyon van semminek......
2011. okt. 6. 22:29
 8/25 A kérdező kommentje:
tényleg .... az anyám egy alkoholistával jár,apám azt se tudom hol van,a nővéreméket ki akarják dobni a házukból,mindenhol baszogatnak engem ahol csak érnek,azt gondoltam hogy majd hűűű lesz egy párom,milyen jó lesz,ő legalább szeretni fog engem,vagy valami lesz,de nem,erre ő is .... :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( ,....................semmi sem olyan amilyennek lenie kéne......kicsit se
2011. okt. 6. 22:32
 9/25 anonim ***** válasza:
Öld meg magad nyugodtan,a barátodat azt hiszed érdekelni fogja?Állj a tükör elé és köpd le magad.Nem lehetsz ennyire suta,gyötröd magadat-cserébe le sem szarnak.Vedd már észre,hogy lépned kell!Hajítsd ki ezt a nyomorékot,vess véget ennek a szarnak!Hidd el,jobb lesz neked!Küldök erőt és bátorságot hozzá!Puszi
2011. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
nem ölöm meg magam....... de ezt nem birom már.........
2011. okt. 6. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!