Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben külömbözik egy laza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben külömbözik egy laza kapcsolat a normál vagy a komoly kapcsolattól?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Találkozások, beszélgetések gyakorisága, beszélgetések mélysége, nyilvános helyen egymás felvállalása vagy nem vállalása, család előtt egymás felvállalása vagy nem vállalása, baj esetén a másiknak vagy/ nem vagy a támasza, mindenben számíthat rád a másik/csak a szórakozásban partnered, konfliktusaitokat akarja kezelni és megoldani/mindegy neki.
2011. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egy laza kapcsolatban ritkábban találkoztok, beszélgettek, gyakran csak a testi örömszerzésre irányul.. a feleknek nagyobb a szabadsága, némelyik kapcsolatban az sem kizárt, hogy közben másokkal is kavarnak.. kinek mit jelent egy laza kapcsolat..
2011. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A párommal régebben megegyeztünk, hogy laza kapcsolatban fogunk élni. Jóformán csak szexelni jártunk össze, buliban egymással kavartunk, néha ha unatkoztunk akkor a másikat hívtuk.

Egy vizsgaidőszakban nagyon sokat kellett tanulnom, és ritkán hívtam, amikor kerestem akkor viszont nem ért rám.

Egy buliban találkoztunk és észrevettem, hogy más lányokkal is kavart. Vúú, nagyon rosszul esett. Álltam a pultnál és oda jött hozzám. Kicsit többet ittam a kelleténél és beszóltam neki, hogy "látom találtál jobb társaságot", mire az a válasz jött, hogy "ha már neked nem kellek..."

Ekkor döbbentem rá, hogy köztünk vmi több is van már.

Másnap küldött egy sms-t, hogy beszéljük meg egy süti mellett. Találkoztunk is, sétáltunk és eleredt az eső. Szinte már az utcánkba voltunk, így felhívtam hozzám (először). Bemutattam a szüleimnek és láttam rajta, hogy jól esik neki. Szinte csillogott a szeme a boldogságtól. Akkor esett le, hogy szeretem...

Azóta is boldog kapcsolatban élünk. Immár 3 és fél éve. :-)

25/L

2011. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Abban, hogy megy a segg.ből szájba, amúgy meg nem menne.
2012. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!