Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Hiába keresem, nem jelentkezik.

Figyelt kérdés
3 napja összevesztünk a barátommal, vagyis én kiakadtam rá néhány dolog miatt. Utána másfél napig nem beszéltünk, majd írt egy sms-t, amiben bocsánatot kért, én kicsit bunkón válaszoltam rá. Aztán este nem vette fel a telefont. Tegnap kora reggel megint írt, hogy elaludt és hogy délután beszéljük meg a dolgot. Felhívott, én is normális voltam vele, ő is. Elbúcsúzáskor mondtam, hogyha akar vmit, majd hívjon. Azóta nem jelentkezett. Írok neki, nem válaszol. Hívtam, nem veszi fel. Egyáltalán semmi jel. Máskor sose szokott így eltűnni, a péntek estéket mindig együtt töltöttük eddig, most fel se hívott. Mi baja van? Hogy érhetném el? Fiúk, ti értitek?
2009. ápr. 18. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar futkosni utánad, lehet hogy már nem szeret, lehet hogy időre van szüksége. Ha meg akarod tudni, ne add fel, keresd tovább, úgy tünik ő nem akar ezért tenni.
2009. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most őszintén, teljesen idegen emberek hogy adhatnának erre kielégítő választ? Ezt csak a barátod tudja, nekünk lövésünk sincs róla...
2009. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sajnos ő nem hajlandó választ adni, hiába hívom, hibáa írok neki sms-t, semmi. reménytelen :(
2009. ápr. 18. 13:30
 4/14 A kérdező kommentje:
az összeveszésünk előtt minden teljesen oké volt, keresett, azonnal válaszolt...stb. nem tudom mi baja lehet :( ő bocsánatot kért, én megbocsátottam... és akkor így kell viselkedni?
2009. ápr. 18. 13:35
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem veled van baja, hanem más oka van annak hogy "eltűnt". Várd meg amíg jelentkezik és majd ő magyarázatot ad neked.

Második voltam

2009. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én pasim is ezt csinálta! Kibékültünk meg minden, de ő maga sose keresett. Én futkostam utánna. Végül kiderült, hogy arra vát, hogy lekopjak róla, csak ő maga nem akart megbántani. Gondolkoz el, mert lehet itt is ez a szitu! DE ez egyáltalán nem biztos!
2009. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok :(

Tanácsot sajnos nemtudok adni de azt tudom hogy rohadt szar érzés....

Remélem mielőbb keresni fog téged :)

2009. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló! sajnálom, hogy te is így jártál. én mióta összevesztünk, azóta nem eszek rendesen, alig alszok, hajnalban felébredek és elkezdek sírni. nagyon félek hogy elvesztem és erre elég nagy esély van most. :'(
2009. ápr. 18. 14:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Bizonyára ő is azon gyáva alakok közé tartozik, akik nem merik kimondani a gondolataikat (szakítás), ezért inkább "bujkálnak" a másik elől. Sajna nem 1x jártam én is ebben a cipőben.
2009. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elérni más telefonról mert ha haragszik akkor azért nem veszi fel mert látja hogy te keresed.Esetleg a te telefonodról is hívhatod rejtett szám alatt.
2009. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!