Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy az önbizalma vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy az önbizalma vagy csak szimplán hülye?

Figyelt kérdés
Van egy barátom büdös kövér striás nem túl jóképű finoman szólva.nem is valami divatember de mégis 10 ből 10es bomba szexi csajoknál próbálkozik akik persze vissza utasítják
2011. aug. 28. 16:50
1 2
 1/15 Tajparaszt ***** válasza:
80%
Egyszer csak összejön neki...
2011. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
:D mindenkinek ezt kéne tenni
2011. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sok pasi ilyen. Válogatós. Olyat vár el másoktól, amit ő nem tud teljesíteni. Rühellem az ilyet.
2011. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Én is ilyen vagyok. Csak egyszer kell, hogy összejöjjön... :D
2011. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
jó de tuti hogy nem egy finom vonalú szexy cica baba pláza cica feelingű csaj mert az kéne neki de félek hogy szétoltják szegény fejét rá akarom vezetni hogy nem az ő súlycsoportja de még lelkileg se egy olyan hoz illik
2011. aug. 28. 16:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A korrekt válasz: IGEN!


Azaz igen, nagy az önbizalma vagy csak szimplán hülye.


:-D Pedro

2011. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
16:53 A számból vetted ki a szót. Én is gyűlölöm az ilyen embereket. Sőt egyenesen "irritálnak"
2011. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

én se szeretem pedig én fiú vagyok nem bírom fel fogni se mert ha tenne érte hogy lefogyjon vagy valami adna magára nem lenne büdös néha napján még esetleg ki is állna magáért

és a fére takarított pénzből nem számítógépes cuccokat venne hanem valami divatos ruhát akkor azt mondom egye fene próba szerencse

ami még idegessit hogy jó lelkű kedves fiú és milyen aranyosak lennének egy szintén jó lelkű de az ő szintjén lévő csajszival de neki az nem kell ő elvakultan csaka szexy testet látja

2011. aug. 28. 17:02
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, kérdező. Nem kéne manökennek lennie, de az ápoltság szerintem simán elvárható tőle (ahogy mindenkitől). Ha normálisan tisztálkodna, fogyózna és igényes ruhákba járna, nekem sem lenne egyetlen rossz szavam sem. Ergo vagy engedjen az elvásáraiból vagy változzon meg!

16:57 egyetértését köszönöm.:D

Harmadik voltam.

2011. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
és még kocka is. XDDDD
2011. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!