Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklem a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a magyar csajokat? Lehet ahoz köze hogy orosz vagyok? 17F de itt születtem budapesten.

Figyelt kérdés
nem vagyok kövér, normál a testalkatom, de nem hiszem hogy csúnya vagyok. divatosan öltözködöm, van iPhone4-em stb...
2011. aug. 28. 19:50
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt hiszed, ezt vonzod be. Változtass az elméleteden fejbe először.
2011. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim válasza:
100%

Szia!


Én is orosz vagyok, és nekem meg az az álmom, hogy Budapesten találjak egy orosz barátot. :) Oroszokkal sokkal jobban kijövök, szerintem oroszokkal, mint magyarokkal, nem tudom miért...


Hogy hívnak? (vezetéknév nem kell) :)

2011. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim válasza:
100%
bocsika az előzőért kicsit érthetetlen, szóval, hogy oroszokkal jobban kijövök, mint magyarokkal.
2011. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
irj privátot. olyan nevem van, ha elárulnám akkor egyértelmű lenne pl: ha ide téved egy ismerősöm.
2011. szept. 3. 21:02
 45/59 A kérdező kommentje:
bocsi hogy nem árulom el, csak nem sok ilyen név van Magyarországon. :)
2011. szept. 3. 21:06
 46/59 anonim válasza:
100%

Á, oké. Ez tettszik, hogy óvatos vagy. :P Holnap írok neked.

Пока! До завтра! )))))))))

2011. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes mert nekem meg csak az orosz pasik jönnek be :)))

Szerintem nincs azzal semmi baj ha valaki orosz, egy régi nagy szerelmem is orosz volt :)))

2011. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
hmm oroszországról ezek jutnak eszembe:ushanka,vodka,orosz akcentus és karakteres arc...ezekből szeretem az ushankat(fanatikus vagyok,a világ legkirályabb sapija),az orosz akcentus annnyira szuuuuper hogy elmondani nem tudom,a karakteres arctól meg azt hiszem a nők 85%-a begerjed a maradék 15% pedig leszbikus vagy frigid...szerencsére a 85%-osok táborát erősítem:D szóval ha nem vagy teljesen agyhalott,akkor nem tudom mi lehet a probléma...egyébként én különösen vonzónak tartom más népek fiait(nem az utált népekét!!) és szerintem még rengeteg lány így van vele...remélem a kérdésed feltevése óta megtaláltad életed párját!!:)) 15/L
2012. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon jött eddig össze :(
2012. júl. 16. 16:46
 50/59 anonim ***** válasza:
szegényke..:( ha orosz neved van,akkor igazán leírhatnád privátba,érdekelne!! ha nyelvtörős akkor meg főleg!!:D előző voltam
2012. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!