Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől tarthat vajon? Fél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől tarthat vajon? Fél egy ártatlan találkozástól?

Figyelt kérdés

Rövid leszek, úgysem olvassátok el. :) Adott egy lány, 27 éves. Adott vagyok én, korban ugyanannyi. Én pesti vagyok, ő 30km-re lakik. Sosem láttuk egymást, egy közösségi oldalon kezdtünk el beszélgetni 3 hónappal ezelőtt, felfigyeltünk egymás jó humorára, és hogy sok közös témánk van. Van barátja a lánynak, de nagyon a végüket járják, szinte már nem is találkoznak. Nem is "így" közeledtem felé, egyszerűen csak jól esett esténként (szinte minden este) vkivel megosztanom a napi dolgaim és kicsit hülyülni. Múlt héten felvetettem, hogy nincs e kedve összefutni.. egy ártatlan sétára gondoltam, semmi többre. És vacillál... Nem értem... Ha vkivel ilyen jól megértjük egymást, miért okozhat gondot neki egy ártatlan találkozás így 2-3 hónap után,hogy végre élőben is beszélgethessünk és megismerhessük egymást... Ha vki járt már így, vagy tud adni tanácsot, ne tartsa magában. Köszi.


27/F


2011. okt. 20. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy attól hogy már nem olyan a kapcsolata a párjával, attól még tiszteségtelennek tartaná hogy mással találkozzon. Mert úgye ezt el is kéne titkolni, nem mondhatja neki hogy bocs, megismertem vkit neten, elmegyek vele sétálni stb.stb.

Én erre gondolok, vagy lehet hogy meglepte és előbb útobb belemegy a találkozásba. Ha látsz rá esélyt, hogy barátságnál többet is akarna tőled, akkor próbálkozz még. Ha nem, csak mondjuk haverkodik, akkor törödj bele. Attól még beszélgethettek, csak ne lovald bele magad, vmibe amit a másik nem biztos hogy akar. Remélem érthetően fogalmaztam.

2011. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó valakivel elbeszélgetni,meg lehet h kedvel is meg minden..

Lehet h van barátja. ezért nem akar találkozni. Vagy csak télleg beszélgetni akar veled. Vagy csak lusta találkozni ( van ilyen.. pl én. nem mindig vállalom az ilyen kihívásokat ) Vagy tényleg fél, h huu milyen lehetsz. ( bennem ez is meg van. )

összegezve, lehet h valóban fél vagy egy pasi "huzza" öt vissza. de ha még puhítod egy kicsit, akkor lehet h igent mond rá. Adok egy tippet, mondd neki h " a barátnödet is szivesen látom" akkor feloldódik benne ez a helyzet egy kicsit. mondhatod még azt is h egy lány barátod is ott lesz. lehet h csak ö vele akarsz találkozni... de elöször engedd neki h megismerjen.. utána már kialakul és akk már 2en is tudtok találkozni


:)

2011. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akik nem akarnak találkozni olyanokkal akiket netről ismernek. ő talán még a 3 hónap után se...

Vagy lehet,hogy már csalódott. Én is csalódás miatt nem találkoznék már netről senkivel. Egyszer megismertem egy fiút (még myvipről...XD) és találkoztam vele. Nem kifejezetten randi volt,inkább baráti tali,de úgy voltam vele,hogyha az első találkozás jó és a fiú is bejön akkor később lehet belőle valami. A képei alapján jóképű, normális testű fiú volt, azok alapján amiket írt, pedig jófej,szórakoztató. Hát élőben valami borzalmas... Nagyon pattanásos volt szegény, és nagyon görbe a háta O_O és nagyon csendes volt és unalmas. Én alapjában vidám vagyok és beszédes és ott is így viselkedtem,hogy ne legyen cikis helyzet. A végén mielőtt leszálltam a villamosról és ő tovább ment (fel se merült benne,hogy hazakísérjen,pedig a villamos megállótól nem lakok messze, és tél volt,tehát este 7-kor már koromsötét) azt mondta,hogy majd beszélünk. Egyikünk sem kereste többé a másikat :)

L/17

2011. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Lehet tényleg az tartja vissza, hogy még nem szabad? Pedig -ahogy többször is mondtam neki - én csak egy ártatlan sétára hívnám el. Ha jól sikerül és élőben is szimpatikusak vagyunk egymásnak, lehet akkor sem komolyodna ez tovább. Egyszerűen csak érdekel, hogy milyen vele beszélgetni, hülyülni 4szemközt.

2011. okt. 20. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én találkoztam már neten megismert pajtival. Azért én is vonakodtam ám, nem is kicsit, pedig 1 éve ismertük egymást. Tök sok minden lehet az oka. Nála lehet, h tényleg a barátja is. Nekem pl.az volt, h féltem, h mi lesz, h ha élőben nem leszünk olyan szórakoztatóak. (Nem is volt olyan, de elment...) A másik, hogy még ha nem akartam meghódítani, és tényleg barátilag találkoztunk, minél jobb benyomást akar az ember kelteni. Belénk van kódolva, h tetszeni akarunk a másik nemnek, és ha vmivel elégedetlen az ember magán ( és ki az, aki maximálisan elégedett magával?), akkor attól is tart, h ezzel a másikat kiábrándítja. És még mindig csak barátságról beszélek... No, de én csak magamból indultam ki.

Néha én is kezdem belátni, hogy elég bonyolultak vagyunk. :D

2011. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
39%

Ezeket a netes dolgokat nem szabad komolyan venni, és nem lehet rájuk alapozni. Az, hogy valakivel írásban jól megértitek egymást, vagy legalábbis úgy tűnik, azt finoman szólva sem lehet készpénznek venni, hogy az életben is ugyanez lesz a helyzet.


A nőkön meg tényleg nem lehet elmenni, ne is próbáld megérteni őket.

2011. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!