Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeret belém egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret belém egy lány sem?

Figyelt kérdés
17/f vagyok szerintem nem nézek ki rosszul sok barátnőm volt már és sok lányt érdeklek de sosem volt még komoly kapcsolatom 1-2 hónapnál eggyiksem tartott tovább pedig én nagyon szeretném ha lenne. Én szinte minden lányba beleszeretek akivel több volt közünk mint barátság egyszerűen nem tudom kontrolálni az érzelmeimet de sose tapadtam rá egy barátnőmre se (bár menyire is szerettem volna) nem akartam megfojtani és nem is tettem de a lányok az exeim mindig azt mondtál hogy nem szeretnek engem bár menyire is tetszem nekik és sokszor meg is csaltak már és nagyon sokáig tart mindig amíg túl tettem magam rajta. (ezt az ismerőseim senki se tudja amúgy hogy ilyen érzelmes vagyok inkább:buli,spanok,csajozás ilyen srác vagyok )
2011. aug. 29. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
én is kajak ilyen sárc vagyok mint amit leirtál utso sorokban, am lehet a kisugárzásoddal van a baj h nem vagy elég komoly vagy csábito v f aszom tudja vmi ilyesmi!!
2011. aug. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
figyelj a beszédstílusodra és a tetteidre is ;)
2011. aug. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kisugárzás, kissé több magabiztosságot és odafigyelést. (Nem sértésből - Nem tudom mennyire figyelsz oda, de ha jobban akkor az sose gond :D)


+A másod vagyok, érdekel a romantika meg érzelmes vagyok de idáig csak a barátnőimnek nyíltam meg ilyen téren. :D

2011. aug. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előbb leírtak. Bár ha azért összejössz velük, akkor ezekkel nem biztos, hogy annyira gond van. Lehet, hogy nem vagy "átlagos" kis érdektelen emberke, mint sok fiatal, hanem komolyabb vagy. Ha meg megcsaltak, akkor lehet, hogy olyen csajok voltak, akiknek azok kellenek.

Belsőleg milyen vagy? És a lányok milyenek votlak?

2011. aug. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom de a magabiztiságomal és a kisugárzásomall nincs nagy gond mert a csajok is szoktak nálam próbálkozni olyanok is akik ismernek de én mindig arra vágytam hogy ne csak tetszek a csajoknak hanem hogy szeressenek is annyi lánytól hallom hogy így meg úgy szeretek a barátját és komoly a kapcsolatuk. az exeim-is más sráccal boldogok és elég komoly kapcsolatuk van fél év soknak még több is
2011. aug. 29. 02:04
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem a koromnál érettebb vagyok és a volt barátnőim is hogy úgy mondjam "tudnak szeretni" mert komoly kapcsolatban van nagyrészük. tudom hogy velem van a gond de fogalmam sincs hogy mi és hogy min kellene változtatnom
2011. aug. 29. 02:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez furcsa, nekem teljesen fordított életem van ehhez képest :D 4-5 év intenzív próbálkozás után semmi (illetve csomó kikosarazás és 8 napon túl gyógyuló lelki sérülés :D), aztán egyszer szinte véletlenül összejöttem a barátnőmmel, és maholnap 2 évesek leszünk... Viszont az elején még saját bevallása szerint sem volt belém szerelmes, hogy őt idézzem: "két dolog tartotta életben a kapcsolatunkat: a masszázs és az orális szex" :D Szóval szegényes tapasztalataim alapján annyit tudok javasolni, hogy masszírozd sokat és nyalj technikásan ;) 20f
2011. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hmm nem is olyan rossz tipp kösz :D
2011. aug. 29. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!