Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek - hagyjam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek - hagyjam, vagy lehet belőle még valami?

Figyelt kérdés

Suliban megtetszett egy évfolyamtárs csaj és nem is haboztam sokat, elhívtam egy cukrászdába. Nagyon megörült és már előtte is úgy tűnt számomra, hogy lehet belőle valami. Megbeszéltük, hogy hétvégén menjünk, mert akkor teljesen ráérünk. Hétvégén fel is hívtam és mondta, hogy ne haragudjak, de édesanyjának eltört a csuklója és nem tud jönni. Mondtam persze, semmi gond. Jövő héten beszéltünk, sajnáltuk és vártuk a következő hétvégét. Ekkor én megfáztam és 38 fokos lázzal feküdtem otthon -.- (nem is mentem suliba egy ideig) az azt követő hétvégén a csaj lett beteg. Hallottam a hangján is a telefonban. De nem volt kamu, ahogy az enyém sem. A végre jó kövi hétvégén pedig amikor felhívtam nem vette fel és arcon vág olyan sms-el, hogy úgy érzi ez mégse olyan jó ötlet. -.- Előtte 3 nappal pedig még mondta, hogy nagyon szeretne eljönni és ha törik ha szakad ezen a hétvégén találkozunk. Erre ez...szóban is rákérdeztem és mondta, hogy nem akar megsérteni de nem. Továbblépnék, de ezek után inkább kérek tanácsot, hátha...mert tudom, őt nehezebb lesz elfelejteni. Köszi előre is!

(F/16)


2009. ápr. 18. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Most picit sértett mert sokáig nem sikerült, konkrétan egyéltalán a várt találkozás.Nőként tudom mondani, hogy a türelmetlenség elég rossz tulajdonság és én is az vagyok.Hagydd, hogy lehiggadjon és mikor találkoztok csak légy vele kedves-várd meg a megfelelő pillanatot amikor újra lesztek "olyan"szinten, hogy a randi jöjjön-de akkor ha lehet tényleg ne maradjon el.

Türelem barátnőt terem. Szurkolok :)


Iv

2009. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Isten is úgy akarta, hogy ne találkozzatok.

Ez egy jel!

Keress másikat.

2009. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

utolsó kommentelőtől kérdezem ki a f*szom az az isten ?

meg miaz hogy ő nem akarja... ?

a hülyeséget ne keverjük már mindenbe bele...

jahh és az első kommentelőnek igazat adhatok

2009. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Isten. Javítalak.
2009. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!